ستمپی

چه ابزار هایی برای کسب و کار حرفه ای نیاز داریم ؟

نویسنده: امین بهاگیر
27 بهمن 00 ساعت 10:55
سلام دوستان امیدوارم هرجایی که هستید حالتون خوب باشه امروز میخوام داخل این مقاله راجب ابزار هایی که یک فرد برای شروع کسب و کار به اون نیاز داره صحبت کنیم پس تا آخر این مقاله همراه من باش اگه این مقاله به دردت خود حتما لایک کن تا مقاله های بیشتری بزارم .
چه ابزار هایی برای کسب و کار حرفه ای نیاز داریم ؟

سلام دوستان امیدوارم هرجایی که هستید حالتون خوب باشه امروز میخوام داخل این مقاله راجب ابزار هایی که یک فرد برای شروع کسب و کار به اون نیاز داره صحبت کنیم پس فقط سه دقیقه از وقتت زو بزار و این مقاله رو تا آخر مطالعه کن .


مهم ترین ابزار هایی که برای شروع یک کسب و کار نیاز داری :

ایده

تیم

زمان

سرمایه

پلن

اگه بتونی از این پنج موردی که میگم درست استفاده کنی میتونی یه کسب و کار فوق العاده ای رو داشته باشی و پول خوبی به جیب بزنی .

ایده :

ایده یکی از مهمترین ابزار هاست که برای شروع کسب و کار شما به اون نیاز دارید.

مثلا شما گفت گوی دو آدم که یکی صاحب ایده و دیگری سرمایه دار را ببینید معمولا صاحب ایده میگوید که ایده تمام داشته های آنهاست و سرمایه کوچکترین بخش آن است.

اما سرمایه دار معتقد است که ایده یک چیزی هست که همه جا ریخته و با پول میتوان به آن رسید و صاحبان ایده را مسخره میکنند که آن ها خیال پرداز هستند و در رویا زندگی میکند.

اما اینجوری نیست چرا؟ به خاطر اینکه هرکدوم از اینها در جای خودش خیلی مهم هستند سرمایه در جای خودش و ایده هم درجای خودش

حالا برای پیدا کردن ایده درست و مناسب باید در جمع میان مردم باشید تا بتوانید ایده خوب و درستی رو پیدا کنید.

قطعا الان میگویید چه کاریه که در جمع مردم برویم در صورتی که با کمی فکر کردن میتوانم ایده های خودم را بسازم ولی فراموش نکنید بهترین و درست ترین ایده ها رو در جمع مردمی میتوان پیدا کرد .


تیم :

برای شروع کسب و کار شما نیاز به یک تیم که مناسب کسب و کارتان باشد نیاز دارید زیرا داشتن یک تیم هماهنگ و مناسب باعث پیشرفت کسب و کارتان خواهد شد.شما باید برای انتخاب درست یک تیم نباید با استفاده از احساسات و عواطف خود تصمیم بگیرید بلکه باید با تخصص کاری و تجربه کاری اعضای تیم را مشخص کنید اگر اینگونه نباشد کسب و کارتان دچار مشکل جدی خواهد شد .پس اعضای تیم را با استفاده از تخصص کاری و تجربه اش انتخاب کنید.


زمان :

معمولا در کسب و کار ها افراد توجه خاصی به زمان نمی کنند و برایشان مهم نیست بلکه اگر یک کسب و کاری را در زمان نامناسب انجام دهید شکست میخورید و شما باید هر کاری را در زمان خودش انجام دهیدو مطلب بعدی اینکه اگر شما حتی ایده و تیم را در زمان نامناسب انتخاب کنید باز هم کسب و کارتان دچار مشکل میشود و اگر ایده و یک تیم متخصص در زمان مناسب انتخاب کنید کسب و کارتان موفق خواهد بود و باعث پیشرفت میشود .


سرمایه :

برای راه اندازی کسب و کار شما نیاز به سرمایه دارید و بدون داشتن سرمایه نمیتوانید کسب و کارتان را شروع کنید و شما باید با توجه به انتخاب کسب و کارتان سرمایه مورد نیاز را پیش بینی کرده و بعد از آن حداقل 20 درصد بیشتر سرمایه را فراهم کنید زیرا ممکن است اتفاقات ناگواری صورت بگیرد و شما نیاز به سرمایه بیشتر خواهید داشت.


پلن :

نقشه یا همان پلن در واقع نقشه راه شماست و اهداف و برنامه ریزی را برای دسترسی به اهدافتان مشخص میکند در نقشه وظایف هر کس و بودجه و زمان بندی مشخص میگردد.پس قبل از شروع کار یک پلن داشته باشد.


اگه از این مقاله لذت بردی همین الان لایک کن چون بهم انرژِی میدی و هر سوالی هم داشتی بپرس . ممنون .

چه ابزار هایی برای کسب و کار حرفه ای نیاز داریم ؟
چه ابزار هایی برای کسب و کار حرفه ای نیاز داریم ؟
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چه ابزار هایی برای کسب و کار حرفه ای نیاز داریم ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب