ستمپی

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

گروهها:

مناسبتهای تاریخی

سایر مباحث روزانه

ایده پردازی

همکاری بیشتر و حضوری با ستمپی !

محصولات دانلودی

کلمات کلیدی

نظر،انتقاد،پیشنهاد

شکایت ، گزارش هرگونه تخلف در ستمپی

معرفی برترین میزبانی از لحاظ امنیت و سرعت و قیمت و کیفیت

مجوزها و امکانات اخذ شده

گزارش هرگونه مشکل مرتبط با ستمپی

رتبه سایت ، رتبه فروشنده ، رتبه بازاریاب

امکانات و کارائیهای بخشهای مختلف ستمپی

ثبت سفارش سرکاری و مزاحم ، متاسفانه !.

هدیه به بازاریابها و سایر اعضای سایت

سایر روشهای کسب درآمد

راهکارهای افزايش فروش

غیر فعال شدن محصولات

ثبت سفارش جدید توسط فروشنده

پرداخت آنلاین

بررسی و ارزیابی کالاها،فروشندها،قیمتها،پورسانتها

تبلیغات خارج از اینترنت ، تلفنی ، حضوری و ...

کسب درآمد از طریق وبلاگ و سایت

یادداشت گذاری برای سفارشات

کسب درآمد از طریق جذب تولید کننده و فروشنده معتبر

کسب درآمد از طریق ثبت خبر و مقاله

کسب درآمد از طریق جذب تبلیغات بنر و لینک ، سایتهای ایرانی

اعطای نمایندگی قبول آگهی در ایستگاه آگهی ستمپی

برداشتها و واریزها،درآمدها و هزینه ها

ارتباط با اعضا ، تالار گفتگو

مسابقات ، رقابت

ویرایش مشخصات ، پیامک و ایمیل فعال سازی

زیر مجموعه ها ، گروه بازاریابی

طریقه ارسال ایمیل ، ایمیل مارکتینگ

سایت رایگان و هوشمند ، پارک دامین

کدهاي اختصاصي،کدهای شگفت انگیز،لینکهای بازاریابی

تالار گفتمان ستمپی، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

تعداد متنها: 2324
...
24
...

عليرضا راحت  (12:50   1389/3/28)

بلاگفا چی رو ممنوع نکرده؟! هر چی فکرشو بکنی ممنوع شده تو بلاگفا! بهترین گزینه هاست خصوصیه وگرنه همه سرویس دهنده ها یه سری مشکلات دارند.

کد متن: 1881حامد حضرتي  (11:55   1389/3/28)

سلام ، جالبه ! خوب ازسرویس دهندگان حرفه ای تر مانند میهن بلاگ و ... استفاده بفرمائید . پیشنهادسایردوستان چه می باشد !؟.باسپاس بی کران.

کد متن: 1880حمیدرضا ایلبگیان  (11:42   1389/3/28)

بلاگفا استفاده از کلمه ستمپی.کام در قالب وبلاگ را ممنوع کرد!

کد متن: 1879حامد حضرتي  (21:01   1389/3/27)

سلام ، می گن امشب شب آرزوهاست ! امیدوارم آرزوی همه دوستان و همکاران عزیزبرآورده شود. (اولین شب جمعة ماه رجب را «لیلة الرغائب» (شب آرزوها) می‌نامند.) التماس دعا

کد متن: 1878فرزاد غياثوند  (17:12   1389/3/27)

با سلام به جناب امیریان و ممنون از ایجاد فرصت ویژه برای بازاریابان ستمپی و همچنین نکات مفید شما در ارتباط با فروش از طریق ارسال ایمیل که امیدوارم باعث تشویق شدن بیشتر دوستان گردد امیدوارم که دوستان هم از این فرصت حد کثر استفاده را کرده تا به درامد بیشتر و دلخواه خود برسند البته امیدوارم نحوه رسیدگی به سفارشات هم سریع و به روز باشد با تشکر از شما و به امید موفقیت همه دوستان

کد متن: 1877امیر امیریان  (15:14   1389/3/27)

ایمیل هایی که بطور حرفه ای تهیه شده باشند می توانند فروش شما را بطور قابل توجهی افزایش دهند. در این بخش با ارائه فرمول دقیقی می پردازیم تا قادر به تهیه ایمیلهایی باشید که باز شوند، خوانده شوند و همچنین فروش شما را افزایش دهند.
با موضوعی گیرا و و جذاب شروع کنید
موضوع ایمیل مهم ترین بخش آن است و خواننده با دیدن موضوع ایمیل تصمیم می گیرد که پیام را باز کرده و متن آنرا بخواند و یا از خواندن آن صرفنظر کند. در بخش موضوع می توانید سوالی بپرسید ،نتیجه ای را بیان کنید ، جایزه ای ارزشمند ارائه دهید یا دلیل ارسال ایمیل را شرح دهید. اگر پیشنهاد ویژه ای با زمانی محدود دارید،آخرین فرصت را در سطر موضوع بیان کنید. اگر نام مشتری را بدرستی از طریق ایمیلش دریافت کرده اید میتوانید در سطر موضوع به نام خودش نیز اشاره کنید.دراینجا چندین نمونه از موضوعات موفقیت آمیز را به شما ارائه میدهیم.
سلام،علاقه مند به مصاحبه با شما در روز پنج شنبه هستم...
فقط تا پایان خردادماه – سی دی صوتی رایگان مرا دریافت کنید.تنها سه هفته باقی مانده است.
در سه ماه اخیر هزاران نفر به عضویت وب سایت درآمدند. شما چطور؟
عنوان دوستانه ای بیفزایید
اگر نام دریافت کننده ایمیل را دارید از آن استفاده کنید. در غیر اینصورت از روشهای متداول خطاب کردن استفاده کنید مانند "سلام همکار عزیز"، "سلام خریدار گرامی". عنوان ایمیل را تا آنجا که می توانید شخصی و دوستانه سازید.
در پاراگراف اول ایجاد هیجان کنید
توجه خواننده را جلب کرده و دلیلی ارائه کنید که به خواندن ادامه دهد. شاید به طور غیر مستقیم بگویید که پیشنهاد مخصوصی فقط برای

کد متن: 1876امیر امیریان  (14:59   1389/3/27)

به هربازاريابي كه طي 1 ماه تعيين شده،(ازتاريخ 28 خردادماه 1389 لغايت 28 تیرماه 1389) توسط لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی وی فروش محصولات amirian به پانصد هزار تومان برسد يك ربع سكه اهداء خواهد شد( تاکید می شود که محدودیت فقط مبلغ می باشد و همه بازاریاب ها می توانند برنده ربع سکه باشند !) 2- هر چهارصد هزار تومان از فروش 40 هزار تومان هدیه 3- هر سیصد هزار تومان از فروش 30 هزار تومان هدیه 4- هر دویست هزار تومان از فروش 20 هزار تومان هدیه، هر بازاريابي به هركدام از مبالغ بالا كه رسيد ميتواند آنرا مطالبه كرده و از دور خارج شود و يا از نو شروع نمايد. حداكثر مدت مسابقه نيز 1 ماهه مي باشد. منتظر حضورگرمتان هستيم .

کد متن: 1875حامد حضرتي  (12:41   1389/3/27)

باسلام ، دوستان عزیزلطفا" به رتبه فروشنده ها و نسبت فروش محصولات توجه نمائید ! فروشنده های برتر و محصولاتی که فروششان بالاست راجهت تبلیغات و بازاریابی انتخاب نمائید!زیرا برخی از فروشنده های رتبه پائین ! قصد های دیگری دارند !!!. و ازتاخیربوجودآمده درانتقال درآمدهابه حساب بانکی پوزش می طلبیم ! تاخیربوجودآمده بدلیل تسویه حساب بافروشنده ها و فروشنده نماهایی بوده است که پس ازثبت سفارش ستمپی راترک نموده اند! برخی از پورسانتهاتوسط ستمپی واریزشدند!امیدوارم دوستان بازاریاب پس از این به رتبه و نحوه کارکرد فروشنده انتخابی خود توجه نمایند!تاهم پورسانتشان سریعترپرداخت شود و هم زحماتشان نتیجه بهتری دهد.دوستان جدیدتوجه نمایند : جهت بالابردن رتبه لینک بازاریابی می توانید واژه های زیررا(دایرکتوری . سایت شما در لینکستان.درج لینک رایگان.ثبت لینک رایگان و ... ) ازطریق جستجوگرها،جستجو نموده : و لینک بازاریابی خودرادرج نمائید و چند کلمه کلیدی که مربوط به فعالیت شما می باشدرانیزبه همراه لینک ثبت نمائید! سعی نمائید اولین نفری باشید ! که لینک بازاریابی خودرادردایرکتوری ثبت می نمائید،بنابراین فرصت راازدست ندهید! زوددیرمی شود!!!(لینک بازاریابی = اولین کددربخش کدهای اختصاصی و یا تمامی کدهای بخش لینک های بازاریابی ! ) .باسپاس بی کران.

کد متن: 1874عليرضا راحت  (21:54   1389/3/26)

خانم شمسایی, دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره!!!!

کد متن: 1873عليرضا راحت  (21:53   1389/3/26)

به حساب من که چیزی اضافه نشده! البته شاید واسه این باشه که برنده نشدم!!!!! D:
استاد حضرتی این سفارش هایی رو که توی اتاق گفتگو میگیم بررسی کنین واقعا بررسی میکنین؟! منظورم متن 1866 است.

کد متن: 1872راحله شمسایی  (20:46   1389/3/26)

سلام بچه ها خسته نباشید
بچه ها همیشه پورسانتا دیر پرداخت می شه؟
من تعریف این سایت رو زیاد شنیدم واسه همین هم می خواستم جدی کار کنم
اما یه سفارش داشتم حدود 2 هفته ایت پورسانت نرفته به حساب
همیشه اینطوریه ؟

کد متن: 1871حامد حضرتي  (20:15   1389/3/26)

سلام ، بله ! . دوستان دیگه چطور !؟ کس دیگه ای اعتراض نداره !؟ . دوست عزیز لطفا" لیست درآمدهای خود را چک نمائید ! چنانچه موفق نشدید اطمینان حاصل نمائید ! اعلام نمائید تامبلغ 785000 ريال راازحسابتان کسر نمائیم !!!! و پس از اطلاع از مبلغ قابل برداشت قبل خود! دوباره آن را به حسابتان انتقال دهیم !!! اگه تونستین خودتون حساب کنین ممنون میشم ! (در ضمن منظور حسابتان درستمپی می باشد نه حساب بانکیتان !!!) و لازم به ذکر می باشد کپی پشتیبان هرروزی راکه بخواهیدموجودمی باشد!!!. درپایان انسان ممکن الخطاست دیگه ! شاید هم مااشتباه کرده باشیم !!! اما بهتره یک بار دیگه هم بررسی بفرمائید . باسپاس بی کران.

کد متن: 1870امین تختی نژاد  (19:11   1389/3/26)

در مورد متن 1867 جناب حضرتی که فرمودن (جوایز مسابقه شش ماهه به حساب برترین بازاریابها واریز گردید). ولی هنوز مبلغی به حساب من وایز نشده و مبلغ قابل برداشت من ثابت هست و هنوز چیزی بهش اضافه نشده . جناب حضرتی رسیدگی فرمایید ممنون

کد متن: 1869فرزاد غياثوند  (15:54   1389/3/26)

با سلام فروشنده محترم لطفا سفارش 6383 را پیگیری بفرمایید

کد متن: 1868فرزاد غياثوند  (10:55   1389/3/26)

با تشکر از جناب علیدوست و مدیریت سایت بابت جوایز و به امید موفقیت همه دوستان در ستمپی

کد متن: 1867حامد حضرتی، مدیر سایت  (10:00   1389/3/26)

باسلام ، جوایز مسابقه شش ماهه به حساب برترین بازاریابها واریز گردید. امیدواریم زحماتشان جبران شود.نفراول جناب آقای فرزاد غیاثوند برنده 4 عدد ربع سکه بهارآزادی برابر با 3140000 ريال ، نفردوم سرکارخانم بتول کاری برنده 2 ربع سکه بهارآزادی برابربا 1570000 ريال و به نفرات بعدی (جناب آقای امید فهیمی ،جناب آقای امین تختی نژاد و جناب آقای امین کیانی ) که ازمرز فروش 10000000 ريال گذشته بودند هرکدام یک ربع سکه بهار آزادی معادل 785000 ريال اهدا گردید .به امید موفقیت روزافزون و چشمگیر .باسپاس بی کران.

کد متن: 1866عليرضا راحت  (21:08   1389/3/25)

آقای حضرتی لطفا عدم تایید و یا رد سفارشهای قدیمی رو هم بررسی کنید. من هنوز از سال پیش هم سفارش دارم!!!!!
سفارش با کد 5916 رو هم لطفا بررسی کنید.
ممنون

کد متن: 1865حامد حضرتي  (16:14   1389/3/25)

فروشنده گرامی جناب آقای محمد حسن قهرمانی با توجه به ثبت محصولاتی فراتر ازمحصول مذکور (مزرعه شترمرغ با مبلغ 10000000000 ريال، که فروش محصول نیز درانحصارستمپی می باشد) نشان دهنده قابلیت فروش محصولات باقیمت بالا اما باروش درست درستمپی می باشد ! ، چنانچه شمامحصولات معرفی شده را موجود داشته باشید می توانید باکمی تغییر روش برای محصولات مشابه(ازنظرفی)خودکه باقیمت بالا معرفی نموده اید مشتری بیابید !!!. وبیان این موضوع صرفا" بنا به اعتمادی است که مشتریان نسبت به ستمپی دارند و احتمال واریز مبلغ می رفت !ازهمکاری شما بسیارممنونم.باسپاس بی کران.

کد متن: 1864محمد حسن قهرمانی  (15:33   1389/3/25)

متن 1863 : با سلام خدمت تمامی دوستان. آقای حضرتی حق با شماست. دستگاه آب یکی از پرفروشترین و گرانترین دستگاه های موجود در ایران است و ما نیز پس از گرفتن وجه محصول به صورت حضوری, و عقد قرارداد, اقدام به وارد کردن این دستگاه می کنیم. این طور که به نظر می رسد بازاریابی و فروش این محصول در این سایت فعلا بی فایده می باشد. چون تا کنون سفارشی که منجر به خرید شده باشد نبوده و فقط, وقت و انرژی بازاریاب عزیز به هدر میرود, و اعتماد بازاریاب به فروشنده و سایت ستمپی, کم می شود. لطفا این محصول را مدتی غیر فعال کنید تا راهکاری برای واردات و فروش این دستگاه و چند دستگاه مشابه دیگر... پیدا کنیم. با تشکر و عذر خواهی از همه ی دوستان

کد متن: 1863حامد حضرتي  (14:48   1389/3/25)

باسلام،بدینوسیله ازدوستان صمیمانه تشکرمی کنم چون علاوه برسایرزحمات ، ضمینه ای روفراهم کرده اند که اکثرفروشنده ها مایل هستند دربخش فرصتهای ویژه، مسابقه!ایجاد نمایند که مسلما" به سود همه دوستان می باشد (حداقل درآمد ماهیانه برترین بازاریاب فقط از جوایز بخش مذکور = 4 ربع سکه بهارآزادی!)موفق باشید.و امافروشنده گرامی(vendors) لطفا" بادلیل قانع کننده ای سفارشات رارد نمائید !،برای محصولات باقیمت بالا این دلیل قانع کننده نمی باشد : (عدم اعتماد مشتري به ما. واریز پول به حساب و بعد تحویل کالا برای ایشان قابل قبول نیست.) مسلما" برای هیچ شخصیتی قابل قبول نیست ! که بدون اینکه شناختی ازشما داشته باشد مبلغ (قیمت واحد: 115000000 ریال)را به حساب شما واریز نماید !!!. ازدوستان بازاریاب نیز تقاضامندیم که هنگام تبلیغات چنین محصولاتی مشتری راازنحوه خرید آگاه نمایند تا درآینده به مشکل برنخوریم ! خرید محصولات قیمت بالا می بایست باعقد قرارداد و بنا به احتیاط بامراجعه حضوری انجام پذیرد!.البته امیدواریم فروشنده مذکور درصورت صحت فعالیت ازمادلگیرنشده باشند!و باتوجه به رویه بازار به ماحق دهند !وشرح محصولات خودراویرایش نموده و اعتمادسازی نمایندتامانیز بتوانیم به صورت مداوم باایشان همکاری داشته باشیم! .باسپاس بی کران.

کد متن: 1862


...
24
...

ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

218