ستمپی

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

گروهها:

بنرهای محصولات

مناسبتهای تاریخی

سایر مباحث روزانه

ایده پردازی

همکاری بیشتر و حضوری با ستمپی !

محصولات دانلودی

کلمات کلیدی

نظر،انتقاد،پیشنهاد

شکایت ، گزارش هرگونه تخلف در ستمپی

معرفی برترین میزبانی از لحاظ امنیت و سرعت و قیمت و کیفیت

مجوزها و امکانات اخذ شده

گزارش هرگونه مشکل مرتبط با ستمپی

رتبه سایت ، رتبه فروشنده ، رتبه بازاریاب

امکانات و کارائیهای بخشهای مختلف ستمپی

ثبت سفارش سرکاری و مزاحم ، متاسفانه !.

هدیه به بازاریابها و سایر اعضای سایت

سایر روشهای کسب درآمد

راهکارهای افزايش فروش

غیر فعال شدن محصولات

ثبت سفارش جدید توسط فروشنده

پرداخت آنلاین

بررسی و ارزیابی کالاها،فروشندها،قیمتها،پورسانتها

تبلیغات خارج از اینترنت ، تلفنی ، حضوری و ...

کسب درآمد از طریق وبلاگ و سایت

یادداشت گذاری برای سفارشات

کسب درآمد از طریق جذب تولید کننده و فروشنده معتبر

کسب درآمد از طریق ثبت خبر و مقاله

کسب درآمد از طریق جذب تبلیغات بنر و لینک ، سایتهای ایرانی

اعطای نمایندگی قبول آگهی در ایستگاه آگهی ستمپی

برداشتها و واریزها،درآمدها و هزینه ها

ارتباط با اعضا ، تالار گفتگو

مسابقات ، رقابت

ویرایش مشخصات ، پیامک و ایمیل فعال سازی

زیر مجموعه ها ، گروه بازاریابی

طریقه ارسال ایمیل ، ایمیل مارکتینگ

سایت رایگان و هوشمند ، پارک دامین

کدهاي اختصاصي،کدهای شگفت انگیز،لینکهای بازاریابی

تالار گفتمان ستمپی، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

تعداد متنها: 2330
...
35
...

فرزاد غياثوند  (23:25   1389/2/23)

ادامه متن1667:
8 – فروشندگان موفق سخت كوش اند. اكثرا مي خواهند موفق باشند اما براي به دست آوردن موفقيت آماده نيستند، سخت كار كنند. فروشندگان موفق منتظر نمي‌نشينند تا تجارت به طرف شان بيايد خودشان دنبال آن مي روند. آنها بيشتر تلفن مي كنند، بيشتر پيگير مشتري هستند، با مردم بيشتر گفتگو مي‌كنند، و فروش بيشتري نسبت به همكارانشان دارند.
9 – فروشندگان موفق بيشتر در دسترس مشتري هايشان هستند. تلفن مي كنند و زمانبندي قانونمندي جهت «دردسترس بودن» اعلام مي دارند. آنها پيوسته مراقبند راههاي جديدي را ايجاد كنند تا نامشان در ذهن مشتري و بازاریابان حفظ شود.
10 – فروشنده موفق بيانگر ارزش است. تجارت دنيا امروزه بيشتر از گذشته در رقابت است، و بيشتر فروشندگان فكر مي‌كنند قيمت تنها عامل انگيزه خريد است. فروشندگان موفق تصديق مي كنند قيمت در هر فروشي عامل است اما به ندرت دليل اوليه انتخاب محصول ويژه است. آنها مي دانند كه يك اطلاع رساني وتشویق کردن برای جذب بازرایاب مي تواند ايجاد ارزش كند. آنها مي‌دانند با هر مشتري كه روبرو مي شوند چگونه اين ارزش را ايجاد كنند.

کد متن: 1667فرزاد غياثوند  (23:20   1389/2/23)

ادامه متن 1666: – فروشندگان موفق گوش مي دهند. اكثر فروشندگان سوالي را از مشتري مي پرسند و جواب مي گيرند، يا به جاي اينكه منتظر جواب باشند به صحبتشان ادامه مي دهند. فروشندگان ماهر مي دانند اگر فرصت بدهند مشتريها هرچه لازم باشد فروشنده بداند، مي گويند. اين فروشندگان آموخته‌اند كه سكوت طلاست.
5 – فروشندگان موفق با احساس هستند. دليلش واضح است وقتي به آنچه انجام مي‌دهيد عشق داريد در كار خود تلاش بيشتري مي كنيد. وقتي درباره خدمات يا محصولاتي كه عرضه مي كنيد شور و ذوق داريد اشتياق و علاقه شما در هر گفتگويي مي درخشد.
6 – فروشندگان موفق پرشور و حرارتند. آنها هميشه داراي روحيه اي مثبت هستند – حتي در زمان سختيها – شور و حرارتشان مسري است. آنها به ندرت از نقاط ضعف فروش خود صحبت مي كنند. هنگامي كه با وضعيت ناخوشايندي روبرو مي شوند، به جاي اينكه به خود اجازه بدهند كه از پا درآيند به روي نقاط يا عناصر مثبت تمركز مي كنند.
7 – فروشندگان موفق مسئوليت نتايج كارشان را به عهده مي گيرند. آنها آگاهند كه تنها عمل خودشان است كه نتايج كارشان را تعيين مي كند و آنچه كه لازم است انجام مي دهند.

کد متن: 1666فرزاد غياثوند  (23:16   1389/2/23)

با سلام به همه دوستان با توجه به متن ارسالی جناب علیدوست(1663) واحترام گذاشتن و مهم بودن نظرات و انتقادات بازاریابان ستمپی در جهت فروش محصولاتشان لازم دونستم که این مطلب را ذکر کنم: آنچه كه فروشنده موفق را از ديگر فروشندگان متمايز مي كند . به طورکلی میتوان گفت موفق ترين فروشندگان داراي ويژگيهاي ذيل هستند: – استقامت: فروش يا كاركرد يك تجارت به پايداري زيادي نياز دارد. موانع همچون ملزومات كار از دور نمودار مي شوند و نحوه برخورد با اين موانع سطح موفقيت شما را تعيين مي كند. در هر عرصه اي، موفق ترين افراد كساني هستند كه روش روبرو شدن با موانع را از قبل آموخته اند و در جستجوي راه حلهاي جديد هستند.
2 – فروشندگان موفق براي دستيابي به هدف جدي هستند. آنها مي دانند چه مي خواهند و براي دستيابي به آن نقشه مي كشند و مشخص مي كنند چگونه به اهدافشان دست مي يابند، و هر روز بر آن مبنا پيش مي رود.
3 – فروشندگان زبده از كيفيت كار مي‌پرسند. بهترين فروشندگان پرسشهايي از بازاریابان و مشتريهايشان مي پرسند تا كاملا مشخص شود به چه چيزي احتياج دارند. مي دانند موثرترين روش ارائه محصول يا خدمات، فهميدن اهداف بازاریابان و مشتريهايشان است. بدين وسيله اين فرصت را درمي يابند كه درباره ويژگيها و فوايد محصولات و خدماتشان كه بيشترين ارتباط را با مشتري دارد به طور موثري بحث وگفتگو كنند.

کد متن: 1665رامین کوچک زاده  (22:44   1389/2/23)

سلام دوستان.
یک سایت آگهی پیدا کردم که ارسال آگهی ویژه در اون رایگان است و هزینه ستاره دار کردنش هم خیلی کمه.
اگر خواستید یه سری به این سایت بزنید ، به نظر من که فوق العاده ست.
http://www.iranagahi.gigfa.com

کد متن: 1664حسین فرهادپور  (20:31   1389/2/23)

سلام. با توجه به تقسیم بندی محصولات آقای علیدوست و کاهش تعداد محصولات در برخی پنلها و افت تنوع( مخصوصا در پنل: tb_adults ) پیشنهاد میشود در قسمت پائین صفحات( سایر محصولات این فروشنده ) کل محصولات فروشنده از تمام پنلها لحاظ شود تا بازدیدکنندگانی که به طور مستقیم وارد هر یک از پنلها میشوند از محصولات دسته دیگر هم بازدید کنند. تشکر

کد متن: 1663روح الله علی دوست  (18:31   1389/2/23)

با سلام. دوستان محصولات alidoost تمامی به پنلهای تخصصی toosbazar (در زمینه محصولات آرایشی بهداشتی)،tb_adults (در زمینه محصولات زناشویی)، tb_hakim (در زمینه طب سنتی و دارو گیاهی)، tb_barghi (محصولات برقی بهداشتی و تناسب اندام)، tb_rayehe (محصولات عطر و ادکلن) انتقال یافته است و چند محصول باقیمانده نیز ظرف چند روز آینده حذف میگردد و پنل alidoost نیز به تاریخ انقضاء خود رسیده است. لطفا جهت بازاریابی از محصولات 5 پنل تخصص فوق استفاده گردد و جوایز نیز که همچنان به قوت خود باقیست به فروش محصولات از 5 پنل فوق اختصاص می یابد.محصولات بیشماری در این چند روز ثبت و در حال ثبت میباشد لطفا آنها را حتما لحاظ نمایید.در عکس دوم محصولات سعی شده که از بنر مربعی در ابعاد 220×220 استفاده شود.چند محصولی که بنر ندارد نیز ظرف یکی دو روز آینده بنر متناسب آنها نیز ثبت میگردد. لطفا ابعاد بنرهای درخواستی خود به همراه کد محصول مربوطه اعلام گرددتا سریعا بنر مورد نظر ایجاد و در قسمت بنرهای محصولات پیاده سازی شود.در ضمن عزیزان به پایان طرح جوایز 6 ماهه زمان زیادی نمانده لطفا برای دلخوشی ما هم که شده تلاش بیشتری نمایید تا برنده حداقل یکی از جوایز مهم ما باشید. خدمت دوست عزیزمون جناب شاه سمندی هم عرض کنم که ایجاد بروشور در دستور کار است و به زودی ایجاد میگردد فقط طرز رساندن آن به دست شما دوستان میماند که با صلاحدید دوست عزیزمون جناب حضرتی میسر است. در ضمن دوستان اگر طرح و انتقادی در زمینه محصولات جهت بالا بردن فروش دارند حتما بفرمایند تا سریعا بررسی و لحاظ گردد.موفق،پیروز و آسمانی باشید.

کد متن: 1662حامد حضرتی، مدیر سایت  (16:59   1389/2/23)

باسلام ، محصول ذکر شده درذیل مربوط به کدام فروشنده می باشد لطفا" اعلام نمائید تا بررسی شود : تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم. باسپاس بی کران.

کد متن: 1661حامد حضرتي  (15:21   1389/2/23)

دوستان عزیز لطفا" انتقاد پذیر بوده و احترام متقابل رالحاظ نمائید و قبل از ورود به اتاق لبخند بزنید ! (باوضو وارد شوید!).باسپاس بی کران.

کد متن: 1660مرتضی خیرمند  (14:01   1389/2/23)

سلام آقاي حضرتي
ممنون ميشم سفارش با كد 4536 پيگيري كنيد.
در تاريخ 26/1/89 سفارش داده شده و خريد هم شده ولي پورسانتش پرداخت نشده.
ممنون ميشم پيگيري كنيد.

کد متن: 1659فرزاد غياثوند  (12:43   1389/2/23)

وجدان کاری عبارت است از احساس تعهد درونی به منظور رعایت الزاماتی که در ارتباط با کار مورد توافق قرار گرفته است. به بیان دیگر منظور از وجدان کاری ، رضایت قلبی ، تعهد و التزام عملی نسبت به وظیفه‌هایی است که قرار است انسان آنها را انجام دهد، به گونه‌ای که اگر بازرس و ناظری نیز بر فعالیت او نظاره گر نباشد، باز هم در انجام وظیفه قصوری روا نخواهد داشت.چگونه می‌توان کم کاری ، عدم احساس مسئولیت ، حضور نیافتن در محیط کار ، عدم پاسخگویی و راهنمایی صحیح مراجعان ، بی‌توجهی به کیفیت کار و گرایش به آسان‌طلبی را به رضایت شغلی و انجام کار با کیفیت بالا و مطلوب و حضور موثر در محل کار تبدیل کرد؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کد متن: 1658فرزاد غياثوند  (12:07   1389/2/23)

«لقمان را گفتند: ادب از كه آموختی؟ گفت: از بی ادبان، كه هر چه از ایشان در نظرم ناپسند آمد، از فعل آن پرهیز كردم.»

کد متن: 1657فرزاد غياثوند  (11:57   1389/2/23)

میگن ادب از که اموختی از بی ادبان اینجا در مورد شما صدق میکنه بعدم نمی دونم شما چرا اصرار دارید همه بی مسئلیتی هاتون رو توجیح کنید نه تنها تو ستمپی تو جاهای دیگه هم شما روال کاریتون اینطوری تو هرصفحه از این اتاق گفتگو شما اعتراض کاری دیگران رو میبینید در ضمن دفعه دیگه هم که هر چی لایق خودتونه به من نسبت بدید جور دیگه صحبت میکنم شما در حد و موقعیتی نیستی که بخوا ی به من توهین کنید و مطمئنا دفعه دیگه مثل خود شما صحبت میکنم و پرده ها را کنار میزنم

کد متن: 1656مهندس هستي  (08:30   1389/2/23)

و در ضمن يه روز در ميون هم 1 دونه مشتري هم نمياد من چي رو بايد پيگيري كنم ؟؟؟

کد متن: 1655مهندس هستي  (08:23   1389/2/23)

آقاي غياثوند هنوز بي ادب موندي . اولا سلام كردن ياد بگير بعد بيا حرفات و بزن , دوما دليل نميشه چون شما خوش آمد گويي و سلام و عليك بلد نيستي ديگران هم مثل شما باشن .... در ضمن آقاي حضرتي لطف دارند
و اين كه در مورد ثبت سفارشات شما!!! خودتون قبل از اينكه سفارشات رو به دست ما برسونيد زنگ بزنيد ببينيد چه چرت و پرت هايي مي گن , يا خاموشند يا .... لطفا پيگيري هاي لازم را داشته باشيد و اگر حرفاتونو با زبون و خيلي مودبانه بگيد هم شخصيت خودتون حفظ ميشه هم احترام ها باقي مي مونه . با تشكر

کد متن: 1654فرزاد غياثوند  (01:16   1389/2/23)

خانم مهندس هستی شما به قول خودتون چندهفته نبودی اصلا حس مسئولیت پذیری ندارید و نتیجه سفارشات هم برای شما مهم نیست و به زحمت بازریابان برای جذب مشتری فکر نمیکنید همانطوری گه میگید دوست داشتم شما فروشندگی میکردید و مشکلات انرا میدید میشدید منم دوست داشتم شما بازرایابی میکردید و معنی گرفتن یک سفارش رو با زحمت میفهمیدید و با بی توجهی یک فروشنده به هدر میرفت اونوقت انقدر نسب به بازرایابان و تلاششون بی اهمیت نبودید از طرف دیگه جناب حضرتی هم به جای انتقاد به شما خوش امد گویی میکنه واقعا جالبه من نمیدونم یعنی چی

کد متن: 1653فرزاد غياثوند  (00:59   1389/2/23)

اقای حضرتی با لینک ها چیکار کردید خوبه که قبل از دستکاری لینک ها اطلاع رسانی کنید تمام لینک ها عوض شده اونوقت نوشتید در حال تغییر فرصت های ویژه هستیم الان ادرس تمام محصولات عوض شده ..........

کد متن: 1652حامد حضرتي  (16:14   1389/2/22)

باسلام ، دوستان عزيز درحال ويرايش برخي قسمتهاازجمله فرصتهاي ويژه مي باشيم لطفا" نگران نباشيد!.و اماسركار خانم مهندس هستي ، خوش اومدين ! لطفا" باامكاني كه دربخش فروشندگان مي باشد سفارش را ويرايش و يا با انتخاب كد سفارش مربوطه كه منجر به خريد محصول جديد گرديده ! سفارش جديدي( با قيمت و درصد و نام و ...جديد ) را ثبت نمائيد به طور خودكار، معرف سفارش جديد همان بازارياب خواهد بودكه مشتري را به سمت شما هدايت نموده است .باسپاس بي كران.

کد متن: 1651مهندس هستي  (15:33   1389/2/22)

سلام: 3 عدد ابراکت به نام آقای حبیبی و به قیمت 880000 ریال به فروش رسید لطفا جدول سفارش را پر کنید تا تایید شود با سپاس

کد متن: 1650مهندس هستي  (15:19   1389/2/22)

سلام به بازاریاب های عزیز : من چند هفته ای نبودم و چند روزی هست که برگشتم و در خدمت شما دوستان عزیز هستم ولی با عرض پوزش می خواستم بگم این مشتری هایی که از امروز صبح فرستادید به شماره کد های 5340- 5334-5318 یا خاموش میباشد یا اصلا این شماره تلفن موجود نمی باشد بعد به جای این که من از شما گله مند باشم شما گله مندین ؟؟؟؟؟ لطفا یه بررسی به مشتری های ارسالی داشته باشید . با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای همه دوستان زحمت کش .

کد متن: 1649علي قاسمي  (21:42   1389/2/21)

فروشنده های محترم وعزیز نمی دونم اینجا باید به شما بگم یا نه اگر اشتباهه یه نفر تذکر بده . نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار و بيمه بدنه خودروهاي سواري و بيمه حوادث انفرادي و گروهي کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل درب و پنجره upvc مجموعه آمادگی آزمون IELTS آمیتیدا (جدید) لطفا باکس خود را چک کنید اکثر مشتریان من منتظر تماسند.

کد متن: 1648


...
35
...

ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

219