ستمپی

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

گروهها:

بنرهای محصولات

مناسبتهای تاریخی

سایر مباحث روزانه

ایده پردازی

همکاری بیشتر و حضوری با ستمپی !

محصولات دانلودی

کلمات کلیدی

نظر،انتقاد،پیشنهاد

شکایت ، گزارش هرگونه تخلف در ستمپی

معرفی برترین میزبانی از لحاظ امنیت و سرعت و قیمت و کیفیت

مجوزها و امکانات اخذ شده

گزارش هرگونه مشکل مرتبط با ستمپی

رتبه سایت ، رتبه فروشنده ، رتبه بازاریاب

امکانات و کارائیهای بخشهای مختلف ستمپی

ثبت سفارش سرکاری و مزاحم ، متاسفانه !.

هدیه به بازاریابها و سایر اعضای سایت

سایر روشهای کسب درآمد

راهکارهای افزايش فروش

غیر فعال شدن محصولات

ثبت سفارش جدید توسط فروشنده

پرداخت آنلاین

بررسی و ارزیابی کالاها،فروشندها،قیمتها،پورسانتها

تبلیغات خارج از اینترنت ، تلفنی ، حضوری و ...

کسب درآمد از طریق وبلاگ و سایت

یادداشت گذاری برای سفارشات

کسب درآمد از طریق جذب تولید کننده و فروشنده معتبر

کسب درآمد از طریق ثبت خبر و مقاله

کسب درآمد از طریق جذب تبلیغات بنر و لینک ، سایتهای ایرانی

اعطای نمایندگی قبول آگهی در ایستگاه آگهی ستمپی

برداشتها و واریزها،درآمدها و هزینه ها

ارتباط با اعضا ، تالار گفتگو

مسابقات ، رقابت

ویرایش مشخصات ، پیامک و ایمیل فعال سازی

زیر مجموعه ها ، گروه بازاریابی

طریقه ارسال ایمیل ، ایمیل مارکتینگ

سایت رایگان و هوشمند ، پارک دامین

کدهاي اختصاصي،کدهای شگفت انگیز،لینکهای بازاریابی

تالار گفتمان ستمپی، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

تعداد متنها: 2330
...
36
...

عليرضا راحت  (21:12   1389/2/21)

به نظر من هم جدا کردن محصولات فروشنده ها خیلی خوبه ولی اینکه بیرون از نت محصولات فروخته شود نیاز به بروشور خاصی نیست شما کافی است توضیحات هر محصول را پرینت بگیرید و به نزدیکانتون که فکر میکنید مایل هستند خرید کنند بدهید. سپس خودتان از طریق فرم سفارش برایشان سفارش ثبت کنید. ولی راجع به جدا کردن محصولات بر اساس فروشنده باید بگم ایده ی خیلی خوبیه و در ضمن باعث تشویق و دلگرمی فروشنده های معتبر همچون آقای علیدوست نیز میشود.

کد متن: 1647عليرضا راحت  (21:07   1389/2/21)

به ازای هر نفر که توسط شما در بخش فروشندگان عضو شود، هر گاه هزینه عضویت سالیانه خود را واریز کند 95 % آن مبلغ به شما می رسد.

کد متن: 1646حامد حضرتي  (20:10   1389/2/21)

ازتمامی عزیزانی که دراین اتاق شرکت و همکاران خود راراهنمائی می نمایند کمال تشکر رادارم . موفق و پیروزباشید.

کد متن: 1645فارس بادسار  (16:03   1389/2/21)

سلام. آيا براي كساني كه فروشنده به سايت معرفي ميكنند پورسانت در نظر گرفته شده يا نه؟

کد متن: 1644حسین فرهادپور  (11:28   1389/2/21)

سلام. به نظر من به دلایل مختلف هر محصولي را نمي شود در مکان های غیر از محیط مجازی عرضه کرد.

کد متن: 1643مهدي شاه سمندي  (06:34   1389/2/21)

با سلام و احترام به همه دوستان و تشکر فراوان بابت راهنمایی های جناب غیاثوند عزیز !! خیر مثل اینکه متن شماره 1631 اینجانب از سوی بازاریابان عزیز مورد استقبال واقع نشده یا حداقل تمایلی به انجام و اجرای آن ندارند!!!! چون کسی در این باب هیچ نظری نداده و جناب آقای علیدوست هم مثل اینکه ظاهرا برنامه ای یا نظری در این مورد ندارند و نباید هم داشته باشند چون استقبالی از آن نشده و شاید اکثر دوستان و همکاران فکر میکنند حتما باید از طریق سایت و وبلاگ جهت تبلیغ محصولات استفاده کرد و راه های موثرتر و تاثیر گذارتری دیگری وجود ندارد!!!!!!مهم نیست!!!! با خودم بودم!!!!!

کد متن: 1642فرزاد غياثوند  (03:03   1389/2/21)

در ضمن دوستان بنده کوچکتر از ان هستم که بخوام راهنمایی کنم جسارتی برای دوستان نباشه قصد ونیت فقط بالا بردن سطح بازدید و فروش بازاریابان عزیز بوده بنده هم خوشحال میشم که دوستان تجربیات خودشان را ذکر کنند و ما استفاده کنیم به امید موفقیت هم بازاریابان ستمپی

کد متن: 1641فرزاد غياثوند  (02:53   1389/2/21)

ادامه و پایان مطلب:به یک سایت تبلیغاتی دیگر سربزنید. این سایت باید سایتی باشد که در قسمت آمار خودش آگهی‌های پربازدید را نشان دهد. پنج آگهی اول را باز کنید و آنها را نیز ارزیابی کنید. در تمرین دوم قصد شما فقط یاد گرفتن نوشتن آگهی نیست، حتی بعضی وقتها آگهی پربازدید قادر نیست بیشتر از ۳ بگیرد. من خودم یک بار این کار را کردم. آگهی پربازدید چندان هم استاندارد نوشته نشده بود اما نیاز نیازمندان را خوب شناخته بود و من از دیدن این آگهی خیلی چیزها یاد گرفتم. در کشور ما خرید کنندگان از اینترنت، اکثرا خانمها هستند! البته این را نگفتم که شما هم از فردا شروع به فروش محصولات مخصوص خانمها بکنید. در مطالب بعدی حتما در ارتباط باخصوصیات خانمها و آقایان صحبت خواهم کرد. و قادرخواهید بود که آگهی مخصوص آقایان و خانم هانیز بنویسید. شما همینک نیز می‌توانید یک آگهی خوب بنویسید، به طوری که از ده حداقل ۶ بگیرد!

کد متن: 1640فرزاد غياثوند  (02:52   1389/2/21)

ادامه:برای اینکه آگهی نویس ماهری شوید، باید شروع به تحقیق و کسب تجربه کنید. به یک سایت تبلیغاتی بروید، ده آگهی را فقط در عرض یک دقیقه انتخاب کرده، در صفحات جداگانه باز کرده و سپس شروع به تحقیق کنید. عکس، تیتر و متن آگهی‌ها را به دقت مطالعه کنید. چهار رکن اساسی را سرمشق خود قرار داده و شروع به ارزیابی این ده آگهی بکنید. بعد از ارزیابی، این ده آگهی را به نسبت قدرت از یک تا ده رتبه‌بندی کنید. آگهی یک قدرتمندترین و آگهی ده ضعیف ترین آگهی است. دیگر آگهی‌های نوشته شده توسط آگهی نویس قدرتمند و دیگر آگهی‌های نوشته شده توسط نویسنده شماره ده را نیز ببینید. تعداد بازدید‌ها از آگهی‌های ایشان را مد نظر قرار دهید. تمام آگهی‌های شخص برنده را روی کاغذ بنویسید و تعداد بازدید‌ها را نیز در گوشه صفحه هر آگهی بنویسید. آگهی‌های شخص برنده به شما خیلی کمک خواهد کرد تا اقدام به درج آگهی خوب بکنید. به آدرس ایمیل آگهی نویس شماره ده یک نامه بفرستید و آدرس وبلاگ را به اطلاعش برسانید.

کد متن: 1639فرزاد غياثوند  (02:52   1389/2/21)

ادامه:برای نوشتن یک آگهی خوب بهترین معلم شما تجربه است. کسی که در ترکیه آگهی خوب می‌نویسد شاید نتواند در ایران آگهی خوب بنویسد! خوب و بد در هر کشوری فاکتورهای خود را دارد! فارغ‌التحصیل دانشگاه آکسفورد ممکن است با یک آگهی باعث ورشکستگی یک کارخانه ایرانی شود! بهترین بازاریاب ایرانی در مسابقه آگهی نویسی در امارات از بین صد نفر رتبه نود و سوم بیاورد! عرف و فرهنگ هر جامعه تعیین کننده خوب و بد آن جامعه است. یک نفر با تحصیلات سیکل، مطالعه غیر درسی، عشق به مردم کشورش، آشنایی کامل با فرهنگ و عرف جامعه، ممکن است آگهی فروش میلیونی بنویسد! برای موفقیت تحصیلات عالی شرط لازم است ولی کافی نیست! تحصیلات عالی هم فقط به ساختمان‌های دانشگاه محدود نشده است، هر کسی با یک کامپیوتر، قادر به جمع‌آوری اطلاعات گرانبهائی است که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی‌شود! اجازه بدهید یک جمله هم خطاب به آنهائی بنویسم که با مسدود کردن راه دانشگاه، فکر می‌کنند قادرند جلوی پیشرفت یک فرد مصمم را بگیرند. پاره کردن پرونده یک دانش‌آموز و اخراج مادام‌العمر او از دبیرستان، نمی‌تواند مانع پیشرفت و موفقیت او شود! الان هر کسی قادر به خرید یک کامپیوتر و اتصال به شبکه جهانی اطلاعات و یا بالاتر از آن، راه‌اندازی حداقل یک وبلاگ است.

کد متن: 1638فرزاد غياثوند  (02:51   1389/2/21)

ادامه :همیشه به خاطر داشته باشید. اگر خواننده آگهی به علت تنبلی اقدام به عمل نکند، شما فروشی نخواهید داشت. اگر نتوانید در آگهی حس نیاز خفته خواننده را بیدا کنید، او قبل از رسیدن به پاراگراف عمل با متن آگهی خداحافظی خواهد کرد. اگر نتوانید او را ترغیب به خواندن متن آگهی کنید، قادر نخواهید بود از نیازهای او صحبت کنید. و بالاخره اگر آگهی شما نتواند نظر خواننده را جلب کند، اصلا خوانده نخواهد شد. این چهار نکته چیزی است که شما باید همیشه به خاطر داشته باشید، تمام آگهی‌های زرگران کلمات، این چهار رکن اساسی را به صورت کاملا حرفه‌ای در خود پنهان کرده‌اند. همه می‌توانند اقدام به درج آگهی کنند اما نوشتن یک آگهی خوب یا آگهی طبقه‌بندی شده، کار هر کسی نیست!

کد متن: 1637فرزاد غياثوند  (02:45   1389/2/21)

ادامه:همیشه به خاطر داشته باشید. اگر خواننده آگهی به علت تنبلی اقدام به عمل نکند، شما فروشی نخواهید داشت. اگر نتوانید در آگهی حس نیاز خفته خواننده را بیدا کنید، او قبل از رسیدن به پاراگراف عمل با متن آگهی خداحافظی خواهد کرد. اگر نتوانید او را ترغیب به خواندن متن آگهی کنید، قادر نخواهید بود از نیازهای او صحبت کنید. و بالاخره اگر آگهی شما نتواند نظر خواننده را جلب کند، اصلا خوانده نخواهد شد. این چهار نکته چیزی است که شما باید همیشه به خاطر داشته باشید، تمام آگهی‌های زرگران کلمات، این چهار رکن اساسی را به صورت کاملا حرفه‌ای در خود پنهان کرده‌اند. همه می‌توانند اقدام به درج آگهی کنند اما نوشتن یک آگهی خوب یا آگهی طبقه‌بندی شده، کار هر کسی نیست!
برای نوشتن یک آگهی خوب بهترین معلم شما تجربه است. کسی که در ترکیه آگهی خوب می‌نویسد شاید نتواند در ایران آگهی خوب بنویسد! خوب و بد در هر کشوری فاکتورهای خود را دارد! فارغ‌التحصیل دانشگاه آکسفورد ممکن است با یک آگهی باعث ورشکستگی یک کارخانه ایرانی شود! بهترین بازاریاب ایرانی در مسابقه آگهی نویسی در امارات از بین صد نفر رتبه نود و سوم بیاورد! عرف و فرهنگ هر جامعه تعیین کننده خوب و بد آن جامعه است. یک نفر با تحصیلات سیکل، مطالعه غیر درسی، عشق به مردم کشورش، آشنایی کامل با فرهنگ و عرف جامعه، ممکن است آگهی فروش میلیونی بنویسد! برای موفقیت تحصیلات عالی شرط لازم است ولی کافی نیست! تحصیلات عالی هم فقط به ساختمان‌های دانشگاه محدود نشده است، هر کسی با یک کامپیوتر، قادر به جمع‌آوری اطلاعات گرانبهائی است که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی‌شود! ا

کد متن: 1636فرزاد غياثوند  (02:42   1389/2/21)

با سلام به همه دوستان از آنجایکه عضی از دوستان تازه عضو شده در ستمپی طی ارسال ایمیل به بنده و خواستن راهنمایی و نوشتن آگهی خوب برای تبلیغات اینترنتی این مطلب را مینویسم امیدوارم که مسمر ثمر برای دوستان باشد و بتوانند از این مطلب در جهت افزایش بازدید و فروش محصولات سایت و یا وبلاگشان استفاده کنند سوال این بوده که چگونه یک آگهی خوب بنویسیم و یک فروش موفق داشته باشیم؟ پاسخ:
آخرین پاراگراف تمام آگهی‌ها ساده و شبیه یکدیگر است. در این پاراگراف، نویسنده آگهی، خواننده را ترغیب به خرید محصول یا استفاده از خدمات می‌کند. هر جمله‌ای در این پاراگراف که هدف آن، تحریک خواننده به خرید بدون تفکر یا القاء حس اعتماد به نویسنده آگهی باشد، موجب شکست آگهی می‌شود. نویسنده آگهی باید قبل از نوشتن آگهی در خلوتکده خود به وضوح دریافته باشد که او قرار است چه چیزی از خواننده آگهی درخواست کند. برای این که عکس‌العمل آرمانی را از خواننده بگیریم باید آگهی ما دارای چهار خصیصه زیر باشد:
·توجه مشتری بالقوه را جلب کند
·مشتری بالقوه را به خواندن آگهی ترغیب کند
·حس نیاز خفته خواننده را بیدار کند
·انجام عمل را در خواننده القاء کند

کد متن: 1635عليرضا راحت  (19:13   1389/2/20)

دوست عزیز فارس بادسار یواش یواش عادت میکنی! 3 تا که چیزی نیست. تا چند وقت دیگه 20 تا 20 سفارشات تایید نمیشن! d:

کد متن: 1634فارس بادسار  (11:49   1389/2/20)

با سلام سه محصول فروخته شده توسط لينك من منتظر تايد است هنوز بررسي نشده با تشكر بررسي كنيد

کد متن: 1633حسین فرهادپور  (11:03   1389/2/20)

آقای حضرتی پیشنهاد میشود در فرم سفارش خرید درج شماره ثابت مشتری هم الزامی شود.

کد متن: 1632حسین فرهادپور  (10:56   1389/2/20)

پاسخ به متن 1625: سفارش کد 4447 در تاریخ 6/2/89 به دلیل خاموش بودن گوشی سفارش انصراف خورده بنده در فردای آنروز در اتاق گفتگو اعلام کردم گوشی خریدار حداقل از دیشب روشن است(متن1537). اما ظاهرا شما توجهی نکردید والان بعد از گذشت 13 روز می گوئید قصد خريد ندارد. اگر در آن موقعه پیگیری کرده بودید همین جمله را می توانستید در بخش متن یادداشت برای سفارش ثبت کنید تا بنده دوباره اعلام نکنم.

کد متن: 1631مهدي شاه سمندي  (03:34   1389/2/20)

جناب آقای علیدوست عزیز ،پیشنهادی برای شما داشتم که مطمئن هستم تاثیر بسیار زیادی در فروش محصولات شما خواهد داشت و آن این هست که کاتالوگ و بروشورهایی تهیه فرمایید و بدست بازاریابهایی که تمایل دارند محصولات شما را تبلیغ کنند برسانید و بوسیله پست برای هر بازاریاب دو الی سه نمونه بفرستید .بدین گونه بدون بدون اینترنت و سایت و وبلاگ هم میشود تبلیغ محصولات شما را کرد چون میدانید که اینترنت را نمیشود در همه جا در دسترس قرار داد و با تهیه کاتالوگ های رنگی بسیار زیبا و شیک میتوانیم توسط همسران ،خواهر و برادر و آشنایان هم بازاریابی كنيم و بدین صورت نیازی هم به پیگیری های مداوم نمیباشد و با سفارش دادن محصولات برای دوستان و آشنایان و...برای آنها محصولات را سفارش داد و این امکان هم خوشبختانه در سایت هست و میشود به نحو احسنت از آن استفاده کرد دیگر روش هم گرفتن سفارش از طریق ایمیل هست ولی با وجود کاتالوگ و بروشور محصولات شما بسیار راحت تر و در دسترس تر میشود بازاریابی کرد.سایر فروشندگان عزیز هم میتوانند همین کار را بکنندو قطعا در رشد فروش محصولات تاثر بسزایی خواهد گذاشت .با توجه به اینکه محصولات جدیدی هم میخواهید اضافه کنید و این کار شما(طبقه بندی و دسته بندی محصولات )ایده بسیار خوبی هست که میتوانید در تولید کاتالوگ و بروشور تمامی محصولات شما بصورت یکجا موثر باشد و همچنین لحاظ گردد.با امید موفقیت روز افزون برای شما و همه همکاران عزیز.

کد متن: 1630مهدي شاه سمندي  (00:44   1389/2/20)

جناب آقای غیاثوند عزیز از شما هم بابت راهنماییهاتون ممنون و متشکرم و دررابطه با سایت که فرمودید خودم تو فکرش هستم وکاملا با شما هم عقیده هستم. انشا,الله تا یکی دوماه دیگه یکم که سرم خلوت شد ،کارم را شروع میکنم.ممنون باتبت همه چیز .موفق و پیروز باشید.

کد متن: 1629مهدي شاه سمندي  (00:39   1389/2/20)

ممنون از شما جناب علیدوست عزیز !!! جناب آقای حضرتی فکر کنم در خواست آقای علیدوست قابل اجرا برای شما باشه مانند بسیاری از سایتهای کلیکی که نمیشه اینجا اسم و آدرسشونو اورد !! قابلیت اجرایی داشته باشه بدینصورت که اندازه و نوع بنرها برای بازاریابان و کاربران به صورت انتخابی باشه مثلا با کلیک بر روی اندازه های مختلف بلافاصله اندازه ها به اندازه دلخواه تغییر کنه و از شما خواهشمندم تا جای امکان با فروشندگان خصوصا جناب آقای علیدوست که نسبت به بازاریابان حسن نیت دارند ،همکاری بیشتر را بکنید.ممنون و متشکرم.

کد متن: 1628


...
36
...

ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

234