ستمپی
درمان ریزش موی سر با پک گیاهی والنسی

درمان ریزش موی سر با پک گیاهی والنسی


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 85,000 تومان

معرفی محصول:
1- محصول اول پک : کرم تقویتی موی سر والنسی : کرم تقویت کننده مو باعث صاف شدن ، تقویت کننده پیاز مو ، باعث رسیدن ویتامین های مورد نیاز به پوست سر ، فراهم کننده غذای مو ،باعث رشد مو ، ضد ریزش و رویش مجدد مو و نرم کننده مو می باشد که دارای عصاره دم اسب ، جلبک دریایی و مواد معدنی موجود در اعماق اقیانوس و عصاره جنسینگ و دپانتول می باشد.این کرم حاوی چربی های استخراج شده از دم اسب می باشد که باعث صاف شدن موهای مجعد و کرک دار می باشد.جنسینگ و دپانتول باعث تقویت پیاز مو و فولیکولهای مو می گردد.

2-محصول دوم پک: محلول مو کریستال روغن مار والنسی حاوی عصاره غنی شده از روغن مار ، ویتامین B5,E میباشد.ویتامین B5 پیاز مو را تقویت کرده و مانع ریزش موها شده و باعث رویش مجدد میشود.موها پس از مصرف براق شده و از تغییر رنگ آنها در برابر اشعه خورشید جلوگیری می کند.درضمن از موخوره و شاخه شاخه شدن موها جلوگیری میکند.ویتامین E باعث لطافت و حالـــت دهندگی موها می شود.روغن مار خستگی پوست سر را برطرف میکند و باعث تقویت و شاداب شدن پوست سر میشود و درنتیجه ریشه های مو بخوبی تغذیه شده و باعث می شود ریزش موها متوقف شده و رویش مو آغاز بشود. مجوز بهداشتی : 100241012022


طریقه مصرف : سر خود را با شامپو مورد نظر بشویید و در هنگام خروج مقداری از کرم تقویتی مو را بر روی ریشه های مو زده و با شانه به آرامی شانه کنید یا با دست ماساژ دهید بعد از 15 الی 20 دقیقه مو های خود را کاملا بشویید و سپس با حوله نرم خشک کنید.بعد از خشک کردن موها از محلول تقویتی والنسی به مقدار لازم بر روی ریشه های مو زده و کمی ماساژ دهید.میتوانید این کار را هر شب و یا یک شب در میان انجام دهید.
توجه : لطفا در هنگام پر کردن مشخصات آدرس کامل و همرا با کد پستی (پشت کارت ملی و قبض های تلفن موجود است) باشد.بعد از سفارش محصول ، طی 24 ساعت برای هماهنگی با شما تماس گرفته خواهد شد.

باعث تقویت مو
ضد ریزش مو
رویش مجدد مو
فراهم کردن غذای مورد نیاز مو
ضد موخوره
صد در صد گیاهی و طبیعی
حاوی دپانتول ، جنسینگ ، روغن مار و دیگر ویتامین های مورد نیاز مو
درمان ریزش موی سر با پک گیاهی والنسی
درمان ریزش موی سر با پک گیاهی والنسی
درمان ریزش موی سر با پک گیاهی والنسی
محصول: درمان ریزش موی سر با پک گیاهی والنسی
تاریخ به روزرسانی: 1389/7/7
قیمت: 85,000 تومان
تلفن فروشنده: 0000000000
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره درمان ریزش موی سر با پک گیاهی والنسی نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: قطع ریزش مو،رویش مجدد مو ، تقویت پیاز مو ، جلوگیری از موخوره و... دارای مجوز
پشتیبانی: فروشگاه اکرمی
0000000000
پشتیبانی