ستمپی
اسکراب شکلات والنسی VALENSEY

اسکراب شکلات والنسی VALENSEY


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 35,000 تومان

معرفی محصول:
اسکراب شکلات والنسی حاوی ترکیبات شکلات و دانه های کوچک شن دریایی می باشد.این اسکراب کاملا از مواد طبیعی از جمله شکلات تهیه شده است.حاوی مواد مرطوب کننده قوی است که موجب محو شدن جوش ها و جای ناشی از آنها می شود.دانه های کوچک شن دریایی موجود در آن باعث ایجاد اصطکاک بیشتر مابین کرم و پوست میگردد که باعث نفوذ بیشتر کرم به پوست می شود.مناسب پوستهای خشک و نرمال می باشد. شماره مجوز بهداشتی : 23837/ب ن 1 /87

ابتدا صورت یا بدن را تمیز و مرطوب کنید.سپس در یک محیط مرطوب (مانند حمام) با نوک انگشتان کرم را به آرامی با حرکات دورانی روی پوست ماساژ دهید پس از دو الی سه دقیقه پوست را به آرامی با آب ولرم شستشو دهید.در طول هفته یکبار مصرف گردد.پس از دو هفته از مصرف این اسکراب شاهد شادابی ،لطافت و روشن شدن پوست خود خواهید بود.کمی سوزش و مقداری التهاب بعد از مصرف اسکراب طبیعی است.در طول مدت استفاده از این اسکراب و بعد از یک هفته قطع اسکراب از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

روشهاي خريد : پس از ثبت سفارش محصول،ظرف حداکثر یک هفته محصول از طریق پست برای شما ارسال میشود و هزینه محصول را به مامور پست تحویل میدهید. توجه : 1-لطفا هنگام پر کردن فرم سفارش،آدرس پستی خود را دقیق وارد نمایید.


حاوی ترکیبات شکلات
لایه بردار منظم پوست
مرطوب کننده قوی
صاف کننده پوست
ضد جوش و ضد لک
350 گرم
شماره مجوز بهداشتی : 23837/ب ن 1 /87
اسکراب شکلات والنسی VALENSEY
اسکراب شکلات والنسی VALENSEY
محصول: اسکراب شکلات والنسی VALENSEY
تاریخ به روزرسانی: 1389/9/7
قیمت: 35,000 تومان
تلفن فروشنده: 0000000000
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره اسکراب شکلات والنسی VALENSEY نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: لایه بردار منظم پوست ، مرطوب کننده قوی و روشن کننده دارای مجوز بهداشتی
پشتیبانی: فروشگاه اکرمی
0000000000
پشتیبانی