ستمپی
کرم مرطوب کننده عسل والنسی VALENSEY

کرم مرطوب کننده عسل والنسی VALENSEY


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 25,000 تومان

معرفی محصول:
این کرم حاوی عصاره عسل و ویتامین E,A میباشد.ویتامین E یک ماده آنتی اکسیدانی است که از اکسیداسیون جلوگیری می نماید و باعث ایجاد پوستی هموار و لطیف و بدون چروک می شود.در ضمن از خشکی و انعطاف ناپذیری پوست جلوگیری می کند و مانع ایجاد چروکهای زود رس پوست می شود.ویتامین A رادیکالهای آزاد را که باعث صدمات جبران ناپذیر پوستی می شود از بین می برد.ویتامین A به عمق پوست نفوذ کرده و باعث صاف شدن چروکهای پوست میگردد و رطوبت لازمه پوست را تامین می کند.عسل حاوی ویتامین های A,B6,B2,B1 است که در بازسازی سلولهای پوست مفید است .علاوه بر آن ضایعات پوستی را از بین می برد.مرطوب کننده قوی می باشد که باعث تقویت و تغذیه سلولهای پوستی می گردد و روطوبت لازمه را به پوست بر میگرداند.شماره مجوز بهداشتی : 23837/ب ن 1 /87

طریقه مصرف :مانند کرم روزانه مصرف شود.بر روی صورت یا بدن به آرامی ماساژ داده شود.بهتر است قبل از استفاده محل را شسته و خشک کنید سپس استفاده نمایید.

توجه : لطفا در هنگام پر کردن مشخصات آدرس کامل و همرا با کد پستی (پشت کارت ملی و قبض های تلفن موجود است) باشد.بعد از سفارش محصول ، طی 24 ساعت برای هماهنگی با شما تماس گرفته خواهد شد.

حاوی عسل
حاوی ویتامین A,E,B6,B2,B1
روشن کننده
مرطوب کننده
ویتامینه
مرطوب کننده قوی
صاف و زیبا کننده پوست
از بین بردن چروکها
شماره مجوز بهداشتی : 23837/ب ن 1 /87
کرم مرطوب کننده عسل والنسی VALENSEY
کرم مرطوب کننده عسل والنسی VALENSEY
محصول: کرم مرطوب کننده عسل والنسی VALENSEY
تاریخ به روزرسانی: 1389/9/19
قیمت: 25,000 تومان
تلفن فروشنده: 0000000000
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کرم مرطوب کننده عسل والنسی VALENSEY نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: روشن کننده ، مرطوب کننده و ویتامینه دارای مجوز بهداشتی
پشتیبانی: فروشگاه اکرمی
0000000000
پشتیبانی