ستمپی
کتاب كسب درآمد خارج از تصور از اينترنت

کتاب كسب درآمد خارج از تصور از اينترنت


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 6,000 تومان

معرفی محصول:
کتاب الکترونیکی( PDF ): رمز و راز های کسب درآمد نا محدود از اینترنت...رمز و رازهای دستیابی به بازارهای سود آور بدون صرف هزینه های هنگفت...وِیژه افراد, شرکت های کوچک و متوسط*** مشخصات محصول: یک فایل پی دی اف دارای 97 صفحه *** مبلغ نهايي سفارش ارسال با پست پيشتاز: 10500 تومان و ارسال با پست سفارشي: 8000 تومان مي باشد - مبلغ نهايي سفارش جمع مبلغ کالا و هزينه ارسال است - لازم به ذکر است در خريد نقدي ( واريز وجه به حساب فروشنده) سفارش با درصد بالایی(33%) تخفيف همراه است و کتاب به ایمیل شما ارسال میشود. مبلغ خرید نقدی: 4000 تومان میباشد - دريافت سفارش با پست پيشتاز 2 الي 4 روز کاري و پست سفارشي 6الي 8 روز زمان مي برد. جهت اطلاع این کتاب در برخی فروشگاه ها با 2 برابر قیمت بفروش میرسد.
مهم ترین سوالی که همواره در ذهن جوانان و علاقمندان به تجارت اینترنتی بوجود می‏آید، در مورد محصول یا محصولات مناسب جهت فروش از طریق این شبکه جهانی ‏است*** هدف از این کتاب، گشودن مسیر فکری نو برای شماست. ما مدعی یک شبه پولدار شدن شما نیستیم چون چنین چیزی محال است. هیچ درآمد پایداری بدون صرف زمان، تفکر و سرمایه گذاری معقول و مناسب، بدست نمی‏آید. پس شما در این کتاب به دنبال خواندن مطالب غیر واقعی و جملات تحریک کننده و فاقد پایه و اساس علمی نباشید.ما با هم در این کتاب، در هر صفحه آن با موضوعات جذابی روبرو خواهیم شد که حتی اگر خود آنها مستقیما برای ما پول ساز نباشند، ولی دانستن و بکار گرفتن آنها در روش‏های بازاریابی، کمک بزرگی به ما خواهند کرد.نحوه استفاده از کتاب این کتاب در دو فصل مختلف تدوین شده است که به شرح زیر است: فصل اول: مفاهیم و موضوعات اولیه که خواننده را وارد مسیر فکری جدید کرده تا بداند که در این کتاب، چه نوع موضوعات و روش های علمی را دنبال خواهیم کرد. در فصل اول، به موضوعاتی اشاره خواهد شد که بسیاری از خوانندگان کتاب، یا قبلا با آنها آشنا نبوده اند و یا به اندازه کافی آنها را جدی نگرفته و با دقت کمی از کنار آنها عبور کرده‌اند. فصل دوم: این فصل که شالوده اصالی کتاب است، مفهوم مهم و علمی بازاریابی هدفمند، بازاریابی خاص یا همان Niche Marketing را توضیح داده و به طور علمی و عملی و گام به گام، خواننده را وارد این موضوع کرده و روش استفاده از این نوع بازاریابی در جهت کسب درآمد از اینترنت را آموزش می‌دهد. فصل دوم کتاب در شش قسمت به شرح زیر طراحی شده است:آموزش انتخاب موضوعات و روش های علمی
آموزش و آشنایی با مفهوم مهم و علمی بازاریابی هدفمند
آموزش افزایش میزان سودآوری تجارت آنلاین خود به طور خارق العاده‌
رمز و رازهای تولید محصول برای فروش، با سرعت زیاد و هزینه بسیار اندک
فعال سازی و شروع تجارت و بازاریابی در یک بازار خاص در هفت روز یا كمتر
آموزش رموز یافتن یك بازار سود آور حتی اگر هیچ ایده تجاری خاصی نداشته باشید
روش‌های دو برابر و سپس چند برابر كردن فعالیت‌های بازاریابی خاص و افزایش فروش
و سایر موارد بسیار مفید بهمراه آموزش های تصویری
مبلغ خرید نقدی: 4000 تومان و ارسال کتاب به ایمیل شما
کتاب كسب درآمد خارج از تصور از اينترنت
کتاب كسب درآمد خارج از تصور از اينترنت
محصول: کتاب كسب درآمد خارج از تصور از اينترنت
تاریخ به روزرسانی: 1390/3/18
مدل: PDF
قیمت: 6,000 تومان
فروشنده: نیو کالا
تلفن فروشنده: 09111494425
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کتاب كسب درآمد خارج از تصور از اينترنت نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: دانستن رمز و راز های کسب درآمد نا محدود از اینترنت
پشتیبانی: نیو کالا
09111494425
پشتیبانی