ستمپی
واکس برنزه بدن طلایی گارنی

واکس برنزه بدن طلایی گارنی


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 28,000 تومان

معرفی محصول:
واکس های برنزه گارنی در دو نوع مختلف ، محافظی قوی در برابر اشعه های مضر UVA, UVBنورخورشید می باشد. این واکس ها به دلیل دارابودن مقادیر زیادی از ویتامین های A,Eمحافظی قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است و می تواند از پوست شما به هنگام آفتاب گرفتن محافظت نماید. همچنین این واکس ها دارای خواص نرم کنندگی بوده و اجازه نمی دهد پوست شما هنگام آفتاب گرفتن بیش از حد خشک شود و در نتیجه پس از آفتاب ، پوست شما کمتر پوست پوست خواهد شد . کاربرد این واکس ها تقریبا به مانند روغن های برنز گارنی می باشد.طریقه مصرف:

پس از استحمام و قبل از قرار گرفتن در آفتاب به طور یکنواخت پوست را با واکس آغشته نموده و سپس با توجه به نوع پوست خود بین 20 تا 40 دقیقه به رو و 20 تا 40 دقیقه به پشت بخوابید . برای بازگرداندن رطوبت از دست رفته پوست توصیه می شود از یک اسپری آب پاش استفاده نمایید. توجه داشته باشید که با هر بار مصرف ، پوست شما تیره تر و رنگی غنی تر نسبت به قبل خواهد داشت.محافظی قوی در برابر اشعه های مضر
دارای خواص نرم کنندگی
بازگرداندن رطوبت از دست رفته پوست
برنزکننده در 20تا 40 دقیقه
دارابودن مقادیر زیادی از ویتامین A , E
با تاییدیه وزارت بهداشت5/1/4/1681
واکس برنزه بدن طلایی گارنی
واکس برنزه بدن طلایی گارنی
محصول: واکس برنزه بدن طلایی گارنی
تاریخ به روزرسانی: 1390/6/13
قیمت: 28,000 تومان
فروشنده: ساتكو
تلفن فروشنده: 09128090906
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره واکس برنزه بدن طلایی گارنی نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: برنزکننده در 20تا 40 دقیقه
پشتیبانی: ساتكو
09128090906
پشتیبانی