ستمپی
کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل

کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 40,000 تومان
برای خرید 10 عدد به بالا، 10 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:
حريق خودروها
امروزه پيچيدگي و تنوع حريق ها
مشاهده آتش سوزي وسايل نقليه بر اثر دلايل مختلف اعم از عيب و نقص فني و يا بي احتياطي راننده ها و يا تصادفات هستيم كه لازم است افراد يا هر راننده يك سري اطلاعات در زمينه حوادث ياد شده داشته باشد:
هميشه بياد داشته باشيد يك حريق جزئي خودرو ممكن است به يك حريق بزرگ و خطرناك تبديل شود.
1-يك خاموش كننده 1 كيلوئي يك وسيله خوب براي مهار آتش در خودرو مي باشد كه ميتوان در داخل هر خودرو تعبيه شده باشد و جلو خسارات غير قابل جبران را بگيرد .2-از خاموش كننده هاي ياد شده ميتوانيد براي مهار آتش سوزي در قطعات موتور و كاميون ومواد سوختني كه در زير وسايل نقليه در حال آتش گرفتن است استفاده كنيد .همچنين براي خاموش كردن حريق زير داشبورت هم استفاده نمود.
3-در آتش گرفتن لاستيكهاي خودرو سريعا عكس العمل نشان داده و با خاموش كننده آن را مهار و خاموش نمائيد چون ممكن است آتش سريعا به بدنه سرايت كند نكته بعدي اينكه انفجار لاستيك در اين نوع آتش سوزي ممكن است باعث پرتاب رينگ و قطعات فلزي شود و به شما صدمه بزند پس سرعت عمل خيلي مهم است.
4-هرگاه موتور ماشين آتش گرفته و كاپوت باز باشد با استفاده از ماده خاموش كننده فورا به آن حمله ببريد و حتي المقدور پشت به باد باشيد تا از راندن دود و پودر بطرف شما جلوگيري شود .اگر موتور آتش گرفته و كاپوت بسته باشد سعي شود از باز كردن كامل كاپوت ممانعت بعمل أيد چون با نيمه باز داشتن كاپوت مانع ورود جريان هوا به داخل كابوت ميشود و آتش تشديد نميشود ضمنا نازل خاموش كننده را متوانيد از زير كاپوت نيمه باز به داخل موتور هدايت تا حريق خفه گردد.
زماني خودرو تصادف كرده اي را در جاده يا خيابان مشاهده كرديد كه افرادي در آن گير نمودند و أتش سوزي هم رخ داده است بايد سريعا تلاش خود را انجام دهيد تا اتش خاموش گردد در ضمن هنگام به كار بردن ماده ضد احتراق سعي كنيد تا شعله را از مسافرين دور كنيد هر گاه نتوانستيد حريق را مهار كنيد منابعي كه ممكن است باعث شروع مجدد حريق شود را از وسيله نقليه دور نمائيد و مراكز نجات و أتش نشاني را در همين حين سريعا اطلاع دهيد.
دارای گواهینامه ISO 9001:2001
دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره:869
پر فروش ترین کپسول یک کیلویی اتومبیل در ایران
قابل حمل
نصب آسان
مناسب برای خاموش کردن آتش سوزی نوعA:،B،C
به ازای معرفی 7 نفر یک عدد کپسول به صورت100% رایگان
لطفا" جهت تسریع درامر ارسال محصول پس از ثبت سفارش تماس حاصل نمائید.
کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل
کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل
کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل
محصول: کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل
تاریخ به روزرسانی: 1388/5/30
وزن بسته بندی: 1.5 کیلوگرم
قیمت: 40,000 تومان
تلفن فروشنده: 02166753921 - 09191261874
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کپسول یک کیلویی ویژه اتومبیل نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: تجهیزات ایمنی
پشتیبانی: ايمن صنعت جزيره
02166753921 - 09191261874
پشتیبانی