ستمپی
آموزش کشت هایدروپونیک

آموزش کشت هایدروپونیک


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 5,500 تومان
برای خرید 50 عدد به بالا، 50 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:
هایدروپونیك روشی برای كشت گیاهان، بدون خاك است. در این روش گیاه در آبی، غنی از مواد مغذی رشد می كند. با این وجود كشت هایدروپونیك می تواند به عنوان روشی جهت رشد گیاهان ، در سایر محیط های متراكم مثل مخلوط پوست درختان، بدون خاك مورد استفاده قرار گیرد.روش هایدروپونیك یك روش پیشرفته باغبانی است كه هم در خانه و هم در تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. در این سیستم هیچگونه علف هرزی رشد نمی كند و گیاهان حاصل از این روش معمولا سالم تر و زودرس ترند و فضای كمتری را اشغال می كنند.


اساس سیستم هایدروپونیك آب است، پس این سیستم می تواند كاملا اتوماتیك باشد؛ مزیت اتوماتیك بودن سیستم این است كه اگر باغبان برای مدت زیادی در گلخانه حاضر نبود، گیاه از كمبود اب و مواد غذایی ، تلف نخواهد شد.

در این روش آب می تواند بعد از یك بار مصرف ، دوباره مورد استفاده قرار گیرد، درست برخلاف روش كشاورزی سنتی كه مقدار زیادی از اب به وسیله تبخیر و یا زهكشی از دست می رود.
کشت مستقیم در محلول غیر متحرک
این روش شباهت زیادی به اولین روش تولید آبکشی دارد که در آن قسمتی از ریشه‌ها به منظور جذب اکسیژن در هوا قرار داشته و قسمتی در محلول غذایی جایی می‌گیرند. به دلایلی عمده امروزه در سیستمهای تجارتی از آن استفاده نمی‌شود.

جهت تایید سفارش لطفا کد پستی حتما درج شود
چهار روش برای کشت هیدروپونیک
سیستمهای جذر و مد(Ebb and Flow)
سیستم قطره چکانی(Drip System )
تکنیک فیلم غذایی (NFT)
سیستم ایستا(Passive System)
آموزش کشت هایدروپونیک
آموزش کشت هایدروپونیک
محصول: آموزش کشت هایدروپونیک
تاریخ به روزرسانی: 1391/1/21
قیمت: 5,500 تومان
فروشنده: عرفان ماركت
تلفن فروشنده: 09359890009
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره آموزش کشت هایدروپونیک نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: آموزش کشت هایدروپونیک
پشتیبانی: عرفان ماركت
09359890009
پشتیبانی