ستمپی
کلاه ایمنی ویکتوریا ABS

کلاه ایمنی ویکتوریا ABS


سایز را انتخاب کنید:
معمولی
ریگلاژی
رنگ را انتخاب کنید:
سفید
آبی
زرد
سبز
قرمز
نارنجی
طوسی
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 22,500 تومان
برای خرید 50 عدد به بالا، 5 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:
کلاه ABS  مقاومت ضربه پذیری بالایی دارد
دارای بند رگلاژی و معمولی ، تسمه های ابریشمی و چانه بند مخصوص

كلاه ایمنی : در كلیه عملیات ساختمانی كه در آنها احتمال وارد آمدن جراحاتی به افراد در اثر سقوط فرد یا سقوط وسایل و تجهیزات و مصالح وجود دارد، باید از كلاه ایمنی با رعایت موارد زیر و ویژگی‌های مندرج در استانداردهای شماره 1370 و 1381 ایران استفاده شود. پوسته كلاه باید از مواد سخت و با دوام ساخته شده، تمام لبه‌های آن گرد و پرادخت شده باشد، پوسته كلاه باید بطور محكم به كلاف یراقی كه روی سر مصرف كننده جای می‌گیرد، متصل شود و فاصله آزاد بین كلاف یراق و پوسته نباید از 19 میلیمتر كمتر باشد.
کلاه‌های ایمنی :
مهمترین بخش کلاه‌های ایمنی : نوار نگهدارنده نوار عرق گیر ضربه گیر نوار تنظیم سر بند چانه نوارهای نگهدارنده که در فاصله بین قشر خارجی به پوسته کلاه و سر کاربر قرار دارد وظیفه جذب ضربات وارده به سر را داشته و همانند یک بالشتک، رسیدن بخش عمده ضربه وارده به سر جلوگیری می‌کند. کلاه ایمنی از مهمترین لوازم ایمنی انفرادی است که عدم استفاده از آن می‌تواند خطرات جانی جبران ناپذیری را به وجود آورد. استفاده از آن در حین کار علاوه بر اینکه از وارد شدن ضربه‌های مکانیکی به ناحیه سر جلوگیری کند بلکه قادر است سر را در مقابل برخورد با ولتاژ‌های متفاوت حفاظت نماید. با توجه به ماهیت کارها نوع کلاه‌های ایمنی مورد استفاده نیز متفاوت است. به عنوان مثال کلاه ایمنی کارهای ساختمانی از نوع فلز سبک که قادر به جذب انرژی مکانیکی وارده باشد و در کارهای الکتریکی از جنسی که در مقابل برق عایق باشد ساخته می‌شود. نکته‌ای که ذکر آن در اینجا ضروری است این است که کلاه‌های ایمنی جزء وسایل حفاظت فردی محسوب شده و بنابر این لازم است در استفاده از کلاه‌های ایمنی مشترک محتاط بود زیرا علاوه بر اینکه کلاه‌های ایمنی افراد با توجه به ماهیت کارشان متفاوت با هم است، این امر ممکن است باعث انتقال بیماری‌های پوستی نیز گردد.
استاندارد‌های کلاه ایمنی:
استاندارد‌های ANSI هلمتها را به سه دسته A,B,C تقسیم بندی می‌كند:
كلاس A :كاربرد عمومی - حفاظت در برابر ولتاژهای پایین
كلاس B : حفاظت در برابر ولتاژهای بالا
كلاس C : حفاظت در برابر ضربات سبك
معمولاً كلاه‌های ایمنی در سه اندازه استاندارد زیر تهیه می‌شوند:
برای دور سر با:
1– سایز کوچک 55 سانتی متر  2– سایز متوسط 58-55 سانتی متر  3– سایز بزرگ 59سانتی متربه بالا كه معمولاً دو سوم كلاه‌های ساخته شده مطابق با اندازه سایز متوسط ‌اند
وزن کمتر وارد شده است تا هزینه پست کمتری از مشتری دریافت شود و امکان ارسال از طرق دیگر فراهم باشد .
کلاه ایمنی ویکتوریا ABS
کلاه ایمنی ویکتوریا ABS
کلاه ایمنی ویکتوریا ABS
محصول: کلاه ایمنی ویکتوریا ABS
تاریخ به روزرسانی: 1398/10/4
وزن بسته بندی: 200 گرم
قیمت: 22,500 تومان
تلفن فروشنده: 02166753921 - 09191261874
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کلاه ایمنی ویکتوریا ABS نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: کلاه ايمني ، بند رگلاژي ، كلاه ، كلاه ايمني ويكتوريا ، كلاه رگلاژي ، كلاه ويكتوريا ، محافظ ، محافظت ، ويكتوريا ، بند معمولي ، تسمه ، تسمه ابريشمي ، img ، IMG ، SUN VICING ، sunimabs، VICTORIA، victoria
پشتیبانی: ايمن صنعت جزيره
02166753921 - 09191261874
پشتیبانی