ستمپی
دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus

دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus

وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
گلوکومتر مدل on call plus حساسیت بالا در کنار راحتی دستگاه از جمله ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه می باشد گارانتی 5سال 25عدد نواررایگان 25عددلنست رایگان USA

دیابت یک اختلال در سوخت و ساز (متابولیسم) بدن است که در آن یا انسولین به مقدار کافی در بدن وجود ندارد و یا انسولین موجود قادر نیست تا وظیفه خود را به درستی انجام دهد و در نتیجه به علت وجود مقاومت در برابر آن، قند خون بالا می‌رود. انسولین هورمونی است که توسط سلول‌های "بتا"واقع در پانکراس ترشح می‌شود و وظیفه اصلی آن کاهش قند خون است. پانکراس نیز یکی از غدد دستگاه گوارش است که در پشت معده قرار دارد بالا بودن قند خون در دراز مدت باعث بروز عوارض در سیستم قلب و عروق، کلیه‌ها، چشم و سلسله اعصاب می‌گردد.


شرکت Acon آمریکا ، تولید کننده سیستم های سنجش و اندازه گیری قند خون با هدف قرار دادن بازار بیماران دیابتی فعالیت خود را در ابتدای هزاره سوم با ایجاد زیر ساخت های لازم جهت نوآوری در زمینه ساخت محصولاتی متمایز به لحاظ کیفیت و دارای قیمت متناسب بازار آغاز نمود . طراحی محصولات در کشور آمریکا به همراه فن آوری های patent شده، وجود امکانات و دانش های متعدد فنی و تخصصی در زمینه های بیو شیمی ، الکترونیک ، مکانیک ، تولید مکانیزه و سیستم های جامع کیفی ، ساختاری جهانی را برای شرکت Acon آمریکا در بازار تجهیزات پزشکی قابل استفاده در منازل با بالاترین درجه کیفیت و سهولت کاربرد پدید آورده است .


گارانتی 5سال
مدل پلاس
حساسیت بالا
25عدد نواررایگان
25عددلنست رایگان
اتولنست
دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus
دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus
محصول: دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus
تاریخ به روزرسانی: 1391/3/31
فروشنده: ساتكو
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus