ستمپی
دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus

دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 50,000 تومان

معرفی محصول:
گلوکومتر مدل on call plus حساسیت بالا در کنار راحتی دستگاه از جمله ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه می باشد گارانتی 5سال 25عدد نواررایگان 25عددلنست رایگان USA

دیابت یك اختلال در سوخت و ساز (متابولیسم) بدن است كه در آن یا انسولین به مقدار كافی در بدن وجود ندارد و یا انسولین موجود قادر نیست تا وظیفه خود را به درستی انجام دهد و در نتیجه به علت وجود مقاومت در برابر آن، قند خون بالا می‌رود. انسولین هورمونی است كه توسط سلول‌های "بتا"واقع در پانكراس ترشح می‌شود و وظیفه اصلی آن كاهش قند خون است. پانكراس نیز یكی از غدد دستگاه گوارش است كه در پشت معده قرار دارد بالا بودن قند خون در دراز مدت باعث بروز عوارض در سیستم قلب و عروق، كلیه‌ها، چشم و سلسله اعصاب می‌گردد.


شرکت Acon آمريكا ، تولید کننده سیستم های سنجش و اندازه گیری قند خون با هدف قرار دادن بازار بیماران دیابتی فعالیت خود را در ابتدای هزاره سوم با ایجاد زیر ساخت های لازم جهت نوآوری در زمینه ساخت محصولاتی متمایز به لحاظ کیفیت و دارای قیمت متناسب بازار آغاز نمود . طراحی محصولات در کشور آمريكا به همراه فن آوری های patent شده، وجود امکانات و دانش های متعدد فنی و تخصصی در زمینه های بیو شیمی ، الکترونیک ، مکانیک ، تولید مکانیزه و سیستم های جامع کیفی ، ساختاری جهانی را برای شرکت Acon آمريكا در بازار تجهیزات پزشکی قابل استفاده در منازل با بالاترین درجه کیفیت و سهولت کاربرد پدید آورده است .


گارانتی 5سال
مدل پلاس
حساسیت بالا
25عدد نواررایگان
25عددلنست رایگان
اتولنست
دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus
دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus
محصول: دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus
تاریخ به روزرسانی: 1391/3/31
قیمت: 50,000 تومان
فروشنده: ساتكو
تلفن فروشنده: 09128090906
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: دستگاه قند خون ،گلوکومتر on call plus
پشتیبانی: ساتكو
09128090906
پشتیبانی