ستمپی
تست ايدز-اچ آي وي-HIV

تست ايدز-اچ آي وي-HIV


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 16,500 تومان

معرفی محصول:
تست اچ آي وي چيست؟ تسـتHIV آزمايـشي اسـت كـه مــعمولا بروي نمونه خون انجام ميگرد تا وجود و يا عدم وجود ويروس HIV را دربدن فرد مشخص كند. بنابراين نتيجه اين تست با ابتلاي فرد به بيماري ايدز تفاوت داد. ممكن است فردي HIV مثبت باشد اما كماكان بدن وي علايم باليني بيماري ايدز را بروز نداده باشد. -شما با انجام اين تست كه در اكثر مواردي ك من مشاهده كرده ام خوشبختانه منفي بوده اظطراب و ترس را از خود دور مي سازيد.

فوايد انجام تست اچ آي وي 1- فرد از آلوده بودن خود به ويروس HIV آگاه گشته و شيوه زندگي خود را تغيير ميدهد تا با اجتناب از رفتارهاي پرخطر ج.ن.س-ي و يا تزريق مواد مخدر با سوزن و سرنگ مشترك از گسترش عفونت به ديگران جلوگيري كند. 2- تشخيص زودهنگام اين بيماري درمان دارويي زود هنگام را در پي خواهد داشت كه سرعت پيشرفت بيماري را كاهش داده و طول عمر بيمار را افزايش ميدهد. ضمن اينكه داروي قطعي توسط ايران به جهانيان عرضه شده است. 3-فرد پس از اينكه از آلوده بودن خود مطلع گشت با آگاه ساختن شركاي ج-ن-س.ي فعلي و پيشين خود و كساني كه با آنها از سوزن و سرنگ مشترك حين تزريق مواد مخدر استفاده ميكرده ، احتمال آلوده بودن اين افراد را به آنان هشدار داده و همچنين از گسترش بيشتر بيماري جلوگيري بعمل مي آورد.

پس از مثبت بودن جواب لازم است حتما آزمايش را تكرار نمائيد.چه كساني ميبايست تست اچ آي وي را انجام دهند؟ 1-افرادي كه شريك ج.ن.س-ي متعدد دارند و يا رابطه ج.ن.سي حفاظت نشده 2 -افرادي كه مبتلا به بيماريهاي آمي.ز.ش-ي هستند. 3-افرادي كه معتاد تزريقي بوده و از سوزن و سرنگ مشترك استفاده كرده و ميكنند. 4-فرادي كه با سوزنهاي آلوده اقدام به خالكوبي و يا سوراخ كردن گوش كرده اند ...اظطراب را از خود دور كنيد

روش كار ساده -سرپائي و كاملا سكرتsecret
تست آمريكائي مي باشد
با راهنماي فارسي و مشاوره رايگان
مطمئن باشيد جواب شما منفي است اماخيال خود را راحت كنيد.
زمان كار:كمتر از 5دقبقه
تست ايدز-اچ آي وي-HIV
تست ايدز-اچ آي وي-HIV
محصول: تست ايدز-اچ آي وي-HIV
تاریخ به روزرسانی: 1391/4/1
قیمت: 16,500 تومان
فروشنده: ساتكو
تلفن فروشنده: 09128090906
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره تست ايدز-اچ آي وي-HIV نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: تست ايدز-اچ آي وي-HIV تست ايدز، تست اچ آي وي-HIV
پشتیبانی: ساتكو
09128090906
پشتیبانی