ستمپی
شیر پاک کن سه ویتامینه صورت و دور چشم

شیر پاک کن سه ویتامینه صورت و دور چشم


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 30,000 تومان

معرفی محصول:
شیر پاک کن سه ویتامینه صورت و دور چشم کالی بل Callibelle LILAC محصول فرانسه دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.این شیر پاک کن دارای ویتامین های E , A , B5 می باشد. ویتامین E موجود در این محصول روند پیری پوست را کند کرده و از غشای سلولی که از اسیدهای چرب اشباع نشده پلی ساخته شده‌اند و نسبت به اکـسیداسیون بسیار حساس‌اند، محافظت می‌کند و همچنین خاصیت ضد الـــتهابی دارد.ویتامین A باعث شادابی پوست و ضد چین و چروک پوست می شود و همچنین با دارا بودن ویتامین B5 باعث می شود چربی پوست را تنظیم کند و مانع از چرب شدن بیش از حد پوست شود و تمایل پوست به لکه دار شدن را کاهش می دهد، از زبر و خشن شدن پوست جلوگیری می کند و می تواند در تشکیل کلاژن موثر باشد.


این شیر پاک کن بصورت حرفه ایی گریم شما رو بدون تحریک پوستتان پاک می کند و همچنین مناسب برای پاک کردن آلودگی های آب و هوای می باشد.همان طور که می دانید اثرات فوری آلودگی های محیطی بر پوست می تواند به شکل بروز آکنه،لک پوستی،چین و چروک پوست،درماتیت تماسی و پیگمانتاسیون یا بی رنگی بخشی از پوست ناشی از واکنشهای شیمیایی و سرطان پوست باشد.این محصول پوست شما را از آلودگی ها پاک میکند و همچنین پوست شما را در برابر آلودگی های هوا مقاوم می کند.

دارای مجوز بهداشتی :100241012327
تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و همچنین لیبل شنبم می باشند.

حاوی ویتامینهای A ، E و پرو ویتامین B5
شیر پاکن حرفه ای برای پاک کردن گریم
پاک کننده سریع و بدون تحریک مواد آرایشی صورت و دور چشم
پاک کننده ایده آل برای مناطق با آب و هوای آلوده
حاوی ویتامینهای A ، E و پرو ویتامین B5
شیر پاک کن سه ویتامینه صورت و دور چشم
شیر پاک کن سه ویتامینه صورت و دور چشم
محصول: شیر پاک کن سه ویتامینه صورت و دور چشم
تاریخ به روزرسانی: 1392/1/5
قیمت: 30,000 تومان
تلفن فروشنده: 0000000000
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره شیر پاک کن سه ویتامینه صورت و دور چشم نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: بهترین شیر پاک کن، شیر پاکن حرفه ای برای پاک کردن گریم ، پاک کننده سریع بدون الـــتهاب، خرید اینترنتی شیرپاک کن
پشتیبانی: فروشگاه اکرمی
0000000000
پشتیبانی