ستمپی
کلاه ايمني پارکسون پلی اتیلن در 6 رنگ

کلاه ايمني پارکسون پلی اتیلن در 6 رنگ


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 17,000 تومان
برای خرید 700 عدد به بالا، 3 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:
کلاه ايمني مدل HC-31 يک کلاه کلاسيک مي باشد و مناسب براي کار هاي ساختماني و .... مي باشد .
اين کلاه ساخت آقاي پارکسون از تايوان مي باشد ، آقاي پارکسون موفق شده است استانداردهاي لازم براي اين کلاه را اخذ نمايد :
داراي استاندارد ANSI آمريکا و CE اروپا
طراحي اين کلاه جهت ايمني بيشتر با نگهدارنده مشتق کلاه با عث راحتي و ايمني بيشتر سر شده است :
نگهدارنده 6 وجهي
رنگ بندي در اين کلاه فقط براي تنوع مي باشد و خاصيت ايمني متفاوتي ندارد :
موجود در 6 رنگيکی از راه های پيشگيری حوادث استفاده از تجهيزات ايمني فردی مثل لباس کار ، گوشي ها ، کلاه ايمنی ، عينک حفاظتی ، ماسک جوشکاری ، ماسک ضد گرد و غبار و غيره می باشد که می بايست با توجه به شغل شخص و نياز او يک يا چند نوع تجهيزات ايمني فردی از طرف کارفرما تهيه و در اختيارشان قرار داده شود . بديهی است افراد نيز بايد از تجهيزات ايمني فردی که از طرف کارفرما تهيه می شود به هنگام انجام کار جهت جلوگيری از خطرات احتمالی استفاده کنند و عدم استفاده از آنها پيامدهای غير قابل جبرانی را به دنبال خواهدداشت.

از اصلي ترين اهداف شركت بعنوان توزيع كننده لوازم و تجهيزات مورد نياز صنايع بزرگ و كوچك، كارگاهها و مصرف كنندگان شخصي، تامين گروه محصولاتي است كه اين اشخاص و مراكز حرفه اي به آنها نياز دارند.
از گروه كالاهايي كه توسط تمام افراد در بخش هاي مختلف صنعتي، كشاورزي ، ساختماني و حتي كارهاي شخصي مورد استفاده قرار ميگيرد، گروه تجهيزات ايمني فردي است. امروزه در سراسر جهان و بويژه در كشور ما بحث ايمني فردي از موضوعات بسيار با اهميت است. مراكز و سازمانها قوانين و مقررات بسيار دقيقي را براي حفظ سلامتی كاركنان تدوين كرده اند.
هدف اصلي اين موسسات حمايت از ايمنی کاركنان در مقابل انواع خطرات و سوانحي است كه ممكن است در محيط كار سلامت و ايمني اشخاص را تهديد نمايد.

سهم ما در انجام اين رسالت ، تامين آن دسته از تجهيزات ايمني فردي است كه مصارف عمومي داشته و در عين حال از استانداردهاي لازم كيفي براي حفاظت خريداران و مصرف كنندگان اين محصولات برخوردار باشند.
ضرورت رعايت استانداردهاي متداول جهاني مانند CE اروپا و ANSI ايالت متحده آمريكا ، از اولين شرايط احراز صلاحيت براي محصولات ايمني در بسياري از كشورها در جهان است.

استاندارد CE از عبارت Conformité Européenne گرفته شده و به معنی مطابقت با دستورالعمل های استاندارد اروپا است. براين اساس، توليد کننده پس از گذراندن فرآيند های پيچيده و آزمايش های سخت گيرانه موسسات بازرسی معتبر بين المللی، درصورت تاييد، اعلام ميکند کالای توليد شده با استاندارد های اروپا که برای حمايت از مصرف کننده تعيين گرديده است مطابقت دارد. اين استاندارد ها از کالا به کالای ديگر تفاوت دارد. بعنوان مثال، استانداردهايي که برای کلاه ايمنی و ميزان مقاومت آن در مقابل ضربه تعيين گرديده با توانايي روگوشی برای محافظت در برابر صداهای ناهنجار طبيعتا متفاوت است.
استاندارد ANSI از نام موسسه ملی استاندارد آمريکا (American National Standards Institute) برگرفته شده است. اين موسسه در سال 1918 ميلادی به منظور بهبود کيفيت و ارتقاء جايگاه محصولات شرکت های توليد کننده در ايالات متحده و در سطح جهان تاسيس شده است. مانند استاندارد CE، هدف اصلی از تدوين استاندارد هایANSI، بهبود کيفيت زندگی با حفظ سلامتی و ايمنی افراد همراه با حفظ محيط زيست است .

کلاه ایمنی
ساخت تایوان
بند پلاستیکی
چانه بند
کیفیت مرغوب
شش رنگ
فی کف بازار
کلاه ايمني پارکسون پلی اتیلن در 6 رنگ
کلاه ايمني پارکسون پلی اتیلن در 6 رنگ
کلاه ايمني پارکسون پلی اتیلن در 6 رنگ
محصول: کلاه ايمني پارکسون پلی اتیلن در 6 رنگ
تاریخ به روزرسانی: 1392/9/26
مدل: HC31
قیمت: 17,000 تومان
تلفن فروشنده: 02166753921 - 09191261874
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کلاه ايمني پارکسون پلی اتیلن در 6 رنگ نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: کلاه،ايمني،HC31،پارکسون،parkson.safety، pakson،پاکسون،Parkson لوازم ايمني پارکسون. عينک ايمني، ماسک کار، عينک جوشکاري،انواع عينک ضد اسيد. انواع ماسک جوشکاري. قيمت کلاه ايمتي. قيمت،انواع،لوازم،ايمني،در
پشتیبانی: ايمن صنعت جزيره
02166753921 - 09191261874
پشتیبانی