ستمپی
محافظ گوش روگوشی نصب روی کلاه استاندارد ANSI

محافظ گوش روگوشی نصب روی کلاه استاندارد ANSI


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 23,700 تومان
برای خرید 100 عدد به بالا، 3 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:
ضربه محکم و ناگهانی نوع گوش کوپلینگ

کاهش سر و صدا خوب است، مخده گوش راحت و آسان به ضمیمه در کلاه ایمنی

CE EN 352-3 و ANSI S3.19 گواهینامه

پیشانی بند POM آداپتور، جام HIPS و مخده PVC نرم

NRR: 22dB، SNR: 23dB

رنگ جام در سرخ و زرد.

گواهی:

ANSI S3.19 و CE EN 352-1 دسترس

يکی از راه های پيشگيری حوادث استفاده از تجهيزات ايمني فردی مثل لباس کار ، گوشي ها ، کلاه ايمنی ، عينک حفاظتی ، ماسک جوشکاری ، ماسک ضد گرد و غبار و غيره می باشد که می بايست با توجه به شغل شخص و نياز او يک يا چند نوع تجهيزات ايمني فردی از طرف کارفرما تهيه و در اختيارشان قرار داده شود . بديهی است افراد نيز بايد از تجهيزات ايمني فردی که از طرف کارفرما تهيه می شود به هنگام انجام کار جهت جلوگيری از خطرات احتمالی استفاده کنند و عدم استفاده از آنها پيامدهای غير قابل جبرانی را به دنبال خواهدداشت.

از اصلي ترين اهداف شركت بعنوان توزيع كننده لوازم و تجهيزات مورد نياز صنايع بزرگ و كوچك، كارگاهها و مصرف كنندگان شخصي، تامين گروه محصولاتي است كه اين اشخاص و مراكز حرفه اي به آنها نياز دارند.
از گروه كالاهايي كه توسط تمام افراد در بخش هاي مختلف صنعتي، كشاورزي ، ساختماني و حتي كارهاي شخصي مورد استفاده قرار ميگيرد، گروه تجهيزات ايمني فردي است. امروزه در سراسر جهان و بويژه در كشور ما بحث ايمني فردي از موضوعات بسيار با اهميت است. مراكز و سازمانها قوانين و مقررات بسيار دقيقي را براي حفظ سلامتی كاركنان تدوين كرده اند.
هدف اصلي اين موسسات حمايت از ايمنی کاركنان در مقابل انواع خطرات و سوانحي است كه ممكن است در محيط كار سلامت و ايمني اشخاص را تهديد نمايد.

سهم ما در انجام اين رسالت ، تامين آن دسته از تجهيزات ايمني فردي است كه مصارف عمومي داشته و در عين حال از استانداردهاي لازم كيفي براي حفاظت خريداران و مصرف كنندگان اين محصولات برخوردار باشند.
ضرورت رعايت استانداردهاي متداول جهاني مانند CE اروپا و ANSI ايالت متحده آمريكا ، از اولين شرايط احراز صلاحيت براي محصولات ايمني در بسياري از كشورها در جهان است.

استاندارد CE از عبارت Conformité Européenne گرفته شده و به معنی مطابقت با دستورالعمل های استاندارد اروپا است. براين اساس، توليد کننده پس از گذراندن فرآيند های پيچيده و آزمايش های سخت گيرانه موسسات بازرسی معتبر بين المللی، درصورت تاييد، اعلام ميکند کالای توليد شده با استاندارد های اروپا که برای حمايت از مصرف کننده تعيين گرديده است مطابقت دارد. اين استاندارد ها از کالا به کالای ديگر تفاوت دارد. بعنوان مثال، استانداردهايي که برای کلاه ايمنی و ميزان مقاومت آن در مقابل ضربه تعيين گرديده با توانايي روگوشی برای محافظت در برابر صداهای ناهنجار طبيعتا متفاوت است.
استاندارد ANSI از نام موسسه ملی استاندارد آمريکا (American National Standards Institute) برگرفته شده است. اين موسسه در سال 1918 ميلادی به منظور بهبود کيفيت و ارتقاء جايگاه محصولات شرکت های توليد کننده در ايالات متحده و در سطح جهان تاسيس شده است. مانند استاندارد CE، هدف اصلی از تدوين استاندارد هایANSI، بهبود کيفيت زندگی با حفظ سلامتی و ايمنی افراد همراه با حفظ محيط زيست است .

گوشی روگوشی
طراحی شیک
سبک وزن
قدرت کاهش صدا عالی
دارای انواع استانداردها
محافظ گوش روگوشی نصب روی کلاه استاندارد ANSI
محافظ گوش روگوشی نصب روی کلاه استاندارد ANSI
محافظ گوش روگوشی نصب روی کلاه استاندارد ANSI
محصول: محافظ گوش روگوشی نصب روی کلاه استاندارد ANSI
تاریخ به روزرسانی: 1392/10/2
مدل: EP167
قیمت: 23,700 تومان
تلفن فروشنده: 02166753921 - 09191261874
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره محافظ گوش روگوشی نصب روی کلاه استاندارد ANSI نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ابزارسرا،abzarsara، abzar، sara، ، ابزار، سرا، ، نمایندگی، ، فروشگاه، ، فروش، ، خرید، گارانتی،وارانتی،پارکسون،ایمنی،پاکسون،pakson، parkson، ، ، ، ، gooshi، ، ، ، ، ، ، ، گوشی، ، محافظ، ، محافظ گوش، ، ، ، ، ، ، ،
پشتیبانی: ايمن صنعت جزيره
02166753921 - 09191261874
پشتیبانی