ستمپی
اسپری ضد آب کفش و لباس نانو

اسپری ضد آب کفش و لباس نانو


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 16,000 تومان
برای خرید 12 عدد به بالا، 10 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

.
1- اسپری نانو ضد آب و لک با داشتن ساختار نانو باعث می شود که لکه، آب و هر گونه رطوبت در لباس یا کفش شما نفوذ نکند و به راحتی روی آنها بلغزد.
.
2- شما کافی است ابتدا کفش خود را تمیز کنید سپس اسپری کفش نانو را روی آن اسپری کنید پس از خشک شدن اسپری خواهید دید که آب و لک روی کفش شما به راحتی می لغزد و کفش را کثیف نمی کند!
.
3- شما با داشتن اسپری ضد لک نانو می توانید همیشه لباس های تمیز و کفش های براق داشته باشید و با خیال راحت در خاک و گل راه روید بدون آنکه کثیف شوید
.
4- شما می توانید اسپری ضد آب نانو را به راحتی روی لباس، بدنه خودرو، شیشه و صندلی ماشین و یا هر سطح دیگری اسپری کنید و تاثیر معجزه آسای آن را ببینید.
.
5- اسپری ضد لکه نانو یکی از محصولات پر طرفدار اروپا در زمینه نظافت و پاکیزگی می باشد.


یکی از مواردی که همیشه با آن درگیر هستیم کثیف شدن کفش و لباس های ماست. هر لحظه ممکن است کفش و لباس ما دچار کثیفی و لکه شوند مخصوصا برای کسانی که بیرون از منزل کار می کنند. ما مجبوریم زور به زود البسه خود را بشوییم تا همیشه تمیز و زیبا به نظر برسند. اما اسپری جادویی ضد آب و لک نانو اجازه نمی دهد رطوبت و لکه جایی بنشیند!

دارای ساختار نانو تکنولوژی
مناسب برای کیف و کفش و لباس و سطوح چرمی و پارچه ای
مناسب برای منزل، اتومبیل محل کار و...
دارای تاییدیه fcc اروپا
ضد رطوبت، ضد کثیفی و آلودگی
اسپری ضد آب کفش و لباس نانو
اسپری ضد آب کفش و لباس نانو
اسپری ضد آب کفش و لباس نانو
محصول: اسپری ضد آب کفش و لباس نانو
تاریخ به روزرسانی: 1393/1/23
قیمت: 16,000 تومان
فروشنده: نیازشاپ
تلفن فروشنده: 09177131506
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره اسپری ضد آب کفش و لباس نانو نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: اسپری ضد لک، اسپری ضد آب نانو، اسپری کفش نانو، اسپری ضد لکه، خرید اینترنتی اسپری ضد لک، خرید اینترنتی اسپری ضد آب، اسپری ضد کثیفی، اسپری نانو ضد آب، اسپری مخصوص کفش نانو، اسپری لکه بر نانو، اسپری نانو لباس
پشتیبانی: نیازشاپ
09177131506
پشتیبانی