ستمپی
نانو برای کیف و کفش 100, سي سي

نانو برای کیف و کفش 100, سي سي


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 39,000 تومان
برای خرید 4 عدد به بالا، 2 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:
نانو کیف و کفش پارسه پوشش بسیار مناسب برای کفشها درمقابل نفوذ آب، تمیزشدن آسان وکاملأ نامرئی بودن از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.
نانو کفش پارسه یک محصول مبتنی بر فناوری نانو (پایه آب) و 100٪ طبیعی و سازگار با محیط زیست می باشد که پس از استفاده ازاین محصول و گذشت زمان (24 تا 48 ساعت) از پاشش، یک لایه نازک از سیلیس با حفظ بافت و رنگ دائمی از کفش شما را به عهده می گیرد . بنابراین هیچ مایع خارجی یا ماده چربی نمی تواند به سطح کفش شما نفوذ کند. این پوشش از کفش شما درمقابل گل ولای ،گردوغبار ،روغن ،لکه ،رطوبت،ودیگر مایعات سرد وگرم و غیره.. محافظت می کند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که نانوکفش پارسه هیچ گونه تأثیری بر روی پوست شما نخواهد داشت و به عنوان یک محصول کاملأ زیست محیطی از موسسه هوهن اشتاین در آلمان تایید گردیده است و آزمون آزمایشگاه ثانویه خود در پژوهشگاه (تی .دی ) در کانادا را با موفقیت پشت سر گذاشته است.شما می توانید پس از استفاده از نانو کفش پارسه و به راحتی ،تنها بایک پارچه مرطوب آلودگی های که در تمام طول فعالیت های روزانه خود بر روی کفش شما ایجاد شده را به آسانی برداشته و آن را دوباره به حالت اولیه خود برگردانید.

::: مدت زمان حفاظت :::

برای کفش هایی که بصورت منظم استفاده می شوند ، لایه حفاظتی می تواند 12 ماه دوام داشته باشد.در صورت استفاده مکرر از کفش در شرایط نامناسب وکم شدن تاثیر نانو کفش پارسه ، شما می توانید طبق دستورالعمل ،کفش خود را با لایه محافظتی مجددأ بپوشانید.

>> محافظت عالی ازکفش شما در برابر لکه، روغن و گل و لای
>> بدون تغییر رنگ در مقابل نور خورشید
>> به سادگی و تنها با کمی آب تمیز می شود
>> کاملأ نامرئی است
>> کاهش استفاده از مواد شوینده شیمیایی تا 90٪
>> دوست دار محیط زیست با کاهش استفاده از مواد پاک کننده شیمیایی
نانو برای کیف و کفش 100, سي سي
نانو برای کیف و کفش 100, سي سي
محصول: نانو برای کیف و کفش 100, سي سي
تاریخ به روزرسانی: 1393/3/2
قیمت: 39,000 تومان
فروشنده: البرز
تلفن فروشنده: 09199619960
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره نانو برای کیف و کفش 100, سي سي نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: نانو برای کیف و کفش،
پشتیبانی: البرز
09199619960
پشتیبانی