ستمپی
سوتين جادويي مجيك برا-جدید

سوتين جادويي مجيك برا-جدید


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت قیمت برای شما: 190,000 تومان

معرفی محصول:
کوچک کنندگی: عدم تحرک در خانم ها منجر به شل شدن عضلات سینه و جمع شدن لیپید ها یا به بیان بهتر بافت چربی در اطراف این عضلات می شود . این روند تا بدان جا ادامه پیدا می کند که بافت های چربی حجم سینه را بطور غیر طبیعی افزایش داده و باعث افتادگی و بزرگی نامطلوب و نا موزون سینه های فرد می شود. سوتین جادویی مجیک برا با ایجاد یک محیط طبیعی و استفاده از تکنولوژی منحصر به فردی که تا کنون هیچ شرکتی موفق به کپی برداری از آن نشده است ، پس از مدت کوتاهی با از بین بردن بافت چربی اطراف سینه ، بهترین حالت و سایز ممکن را بطور طبیعی به سینه خواهد داد.


سفت کنندگی: افتادگی و شل شدن سینه ها یکی از شایع ترین دلهره های هر زن میتواند باشد و بطور معمول 70% خانم ها در سنین زیر 45 سال به این عارضه مبتلا می شوند . علت شل شدن سینه و افتادگی آن را کارشناسان به سه علت می دانند. اول: عدم تحرک عضلات به مدت طولانی و متعاقب آن شل شدن عضله و افتادگی آن . شایان ذکر است که تنها برخی رشته های خاص مانند بدنسازی ، ایروبیک و تنیس می تواند از این روند جلوگیری کند و بسیاری از خانم ها فرصت چنین کاری را ندارند

بزرگ گنندگی: یکی از مسائلی که فکر بسیاری از خانم ها و به خصوص دختر خانم ها را به خود مشغول کرده است، مشکل کوچک بودن و عدم حجم طبیعی سینه است. دلیل این امر را می توان به دلایل مختلفی از جمله کم تحرکی ، عدم تعادل هورمون اکسی در دوران بلوغ، تغذیه نامناسب و بخصوص رژیم های سنگین و غیر استاندارد غذایی دانست. متخصصان تنها راه حجم آوری طبیعی سینه را که بدون ایجاد بافت چربی و بصورت رشد و حجم آوری خود ماهیجه ها باشد را ورزش های گروه " بی" از زیر مجموعه ورزش های با وزنه می دانند


مخصوص خانمهای حساس به زیبایی سینه
سینه خوش فرم و خوش حالت
جذاب و سلامت
بزرگ کننده
کوچک کننده
مناسب برای هر سلیقه و هر خواسته
فرم دهنده طبیعی
سوتين جادويي مجيك برا-جدید
سوتين جادويي مجيك برا-جدید
محصول: سوتين جادويي مجيك برا-جدید
تاریخ به روزرسانی: 1388/8/2
سال،تولید: 2009
قیمت: 190,000 تومان
فروشنده: ساتكو
تلفن فروشنده: 09128090906
پشتیبانی و نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


مریم معمار (00:59   1399/10/14)

سلام وقت بخیر....من یه دونه از این سوتین هاتون میخواستم اما تو سید خرید ثبت نمیشه .....این محصول ضمانت نامه هم داره کد: 291اکرم عزیزی (14:34   1399/3/10)

ادرس کجایی توشعبه فروش داره یانه کد: 172


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره سوتين جادويي مجيك برا-جدید نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: سفت كنندگي كوچك كنندگي بزرگ كنندگي
پشتیبانی: ساتكو
09128090906
پشتیبانی