ستمپی
مجموعه نفیس گلهای رنگارنگ - موسیقی اصیل

مجموعه نفیس گلهای رنگارنگ - موسیقی اصیل

وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
این مجموعه در آمریکا و دبی با قیمت 200 دلار یعنی 700000 تومان به هموطنان عزیز و علاقمندان به موسیقی اصیل ایرانی عرضه می شود. این مجموعه فوق العاده زیبا، خیره کننده و نفیس که شامل 10 دیسک اورژینال در قالب 5 پک دو تایی می باشد. شنیدن این آثار ارزشمند را از دست ندهید مجموعه ای که به ندرت می توان آن را جمع آوری کرد.این مجموعه گرد آوری شده از 350 سی دی است.
چندین دهه از تولد نخستین برنامه گلها می گذرد اما همچنان تازه و شاداب در روح و جان عاشقان موسیقی نفوذ می کند و آنها را با خود به دنیای لطافت و احساس عمیق شاعرانه سوق می دهد. تاریخچه کوتاه از این برنامه: داوود پیرنیا موسیقى دان نبود اما گل ها را ساخت با نام برنامه گلها یاد روزهاى با شکوه موسیقى ایرانى زنده مى شود اما کمتر کسى است که موسس آن را به یاد داشته باشد.
هنوز هم خاطره برنامه گلهاى رنگارنگ از ذهن علاقمندان به شعر و موسیقى پاک نشده و با وجودى که سال ها از پخش آن در رادیو مى گذرد، هنوز هم الگوى بسیارى از برنامه هاى این چنین است.

آقای پیرنیا، چون من دلم نمیاد بگم مرحوم، همیشه زنده است، تا ابد زنده خواهد بود، تنها کسی‌ بود که گلها را به وجود آورد، با چه زحمت زیادی، با چه چوب لا چرخهایی، ولی‌ از پا نایستاد.
پیرنیا با کوشش فراوان توانست نظر مقامات سازمان «برنامه و بودجه » را به اهمیت موضوع جلب کند و با اختصاص اعتبارى، اقدام به تشکیل ارکسترى با شرکت نوازندگان ، خوانندگان و آهنگسازان صاحب نام آن دوره کرد که برنامه«گلهاى رنگارنگ» در سال ۱۳۳۴ حاصل آن بود؛ برنامه اى که با قطعه اى ضربى و بدون کلام آغاز مى شد.
اولین مشخصه برنامه گلها اصالت این برنامه و موسیقى اصیل ایرانى بود و برنامه هاى گلها تکرار مکررات نبود، بلکه پدیده جدیدى بود که به صورت تلفیقى از شعر و موسیقى ارائه مى شد.

گلها (گلهاى آواز و موسیقى‌ ایرانى‌) شامل بیش از ۱۶۰۰ برنامه رادیویى بود که در ظرف ۲۳ سال، از ۱۳۳۴ تا ۱۳۵۷ (۱۹۵۶ تا ۱۹۷۹م)، پخش میشد. این برنامه‌ها شامل شرح ادبى‌ و دکلمهٔ شعر همراه با موسیقى‌ بود و در میان آنها قطعه‌هاى تکنوازى هم وجود داشت. طى‌ 23 سال پخش این برنامه‌ها از منتقدان بر جستهٔ ادبى‌، گویندگان مشهور رادیویى، خواننده ها، تصنیف سازان و موسیقى دانان ایرانى‌ براى شرکت در آنها دعوت میشد. برنامهها فقط نمونه‌هاى عالى‌ موسیقى‌ نیستند، بلکه نمونهٔ والاى بیان هنرمندانه و ناب ادبى‌اند. این مجموعه به صورت پکهای زیبایی ارائه می شود که همانند کتابهای خطی در کتابخانه شما به سان الماسی نورانی خواهد درخشید و چشم هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.
شرح کامل مجموعه: برنامه گلهای رنگارنگ در 2 DVD اورجینال - برنامه برگ سبز در 2 DVD - برنامه گلچین هفته 1-2-3 در 2 DVD - برنامه گلهای جاویدان، گلهای صحرایی، شاخه گل و گلهای تازه هر کدام در یک DVD . این مجموعه گرد آوری شده از 350 سی دی است.

مجموعه ای نفیس و ماندگار در قالب 5 پک دو تایی گرد آوری شده از 350 CD برنامه گلها
بهترین هدیه برای بزرگان با بسته بندی شیک، زیبا، چشم نواز ، عرضه مستقیم از دبی
پکیجی زیبا که در کتابخانه منزل یا محل کار شما هر بیننده ای را جذب خواهد کرد
قیمتی فوق العاده مناسب درحدود 10%با قیمتهای رایج در فروشگاههای بین المللی
قیمتی فوق العاده مناسب درحدود 10%با قیمتهای رایج در فروشگاههای بین المللی
هدیه رایگان برای خریداران بالای 15 هزار تومان + شرکت در قرعه کشی
ارسال با بیمه، کارت تخفیف و گارانتی، فاکتور و بسته بندی ضد ضربه
اول تحویل محصول در منزل یا محل کار سپس پرداخت هزینه به مامور پست
ارسال با پست پیشتاز = با هزینه 4500 تومان، وصول کالا 24 تا 96 ساعت
ارسال با پست معمولی = با هزینه 2500 تومان، وصول کالا 4 تا 9 روز
برای زودتر رسیدن محصول حتما کدپستی و آدرس دقیق محل تحویل را ثبت نمایید
برای دریافت شماره پیگیری پستی و رهگیری اینترنتی،حتما ایمیل خود را وارد نمایید
برای جلوگیری از برگشت کالا و هزینه دوباره، اطرافیان را در جریان سفارش قرار دهید
در صورت تاخیر بیش از 10 روز به پست مرکز سکونت مراجعه و مرسوله را دریافت نمایید
با پرداخت وجه به حساب فروشگاه، علاوه بر ارسال سریع و 10 % تخفیف اشانتیون بگیرید
مجموعه نفیس گلهای رنگارنگ - موسیقی اصیل
مجموعه نفیس گلهای رنگارنگ - موسیقی اصیل
مجموعه نفیس گلهای رنگارنگ - موسیقی اصیل
محصول: مجموعه نفیس گلهای رنگارنگ - موسیقی اصیل
تاریخ به روزرسانی: 1388/8/26
مدل: گرد آوری شده از 350 CD
سال،تولید: 1334
وزن: 600 گرم
فروشنده: siacdco
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مجموعه نفیس گلهای رنگارنگ - موسیقی اصیل نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: گلهاي رنگانگ ، موسيقي اصيل ، موسيقي سنتي ، خريد گلهاي رنگانگ ، خريد كامل گلهاي رنگانگ ، خريد موسيقي برنامه گلها ، گلهای جاویدان ، خرید برنامه گلها ، موسیقی گلها ، سفارش موسیقی گلها ، گلها